2726

من خیلی وقت پیش پدرم فوت کرده 

پارسال با ی  اقا عقد کردم

عاقد از ما امضای پدربزرگمو خواست  اما ما چون  وقتی پدرم فوت کرد  اینا رابطشونو با ما قط کردن و دیگه بما سرنزدن  گفتیم که نیستن فوت کردن 

گواهی فوت خواست ازمون  که گفتم ندارم

گفت  رو یه برگه بنویس و امضا کن  که در غید حیات نیستن   

منم  همین کارو کردم 

دارم از شوهرم  جدا میشم

خانواده شوهرم این قضیرو یه دادگاه گفتن    نمیدونم  میخوان چیکار کنن 

من واقعا ترسیدم   

ینی قاضی چه حکمی میده  من باید چیکار کنم 

با خبر شدیم که یی دوماه بعداز عقدم پدر بزرگم فوت کردن

تعداد رای : 0
نظرسنجی
.
0
0%
.
0
0%

هیچ اتفاقی نمیافته عزیزم نگران نباش

برا عقد رضایت پدر یا جد پدری لازمه و اگر رضایت نداشته باشن میتونن به دادگاه شکایت کنن و درخواست طلاق کنن تازه اونم با شرایطی خاص

ممنون میشم برای سالم بدنیا اومدن توراهی من دعا کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای مرسی عزیزم   تموم وجودم شده بود  استرس    

هیچ اتفاقی نمیافته چون عمل شما صرفا یک دروغگویی هست و هیچ عنوان مجرمانه ای نداره ( از نظر من) نهایتش یه جریمه نقدی در نظر بگیرن که باز بستگی به قاضی داره و  بعید میدونم

محضر دار هم برا سلب مسولیت از خودش گفته بنویس در صورتی ک کار اونم غیر قانونی بوده یا استشهاد محلی باید بهش میدادین یا گواهی فوت

و اینکه اجازه پدر برای زمانیست که دختر باکره بوده یعنی اگر دختر به هر دلیلی باکره نباشه برای ازدواج اول هم نیاز به اجازه پدر نداره

2728
هیچ اتفاقی نمیافته چون عمل شما صرفا یک دروغگویی هست و هیچ عنوان مجرمانه ای نداره ( از نظر من) نهایتش ...

خب ببین من  اصلا   خبری از خانواده پدر بزرگم نداشتم حتی قیافه هاشونم از یادم رفته

واقعا انقد بی خبر بودم که فک میکردم فوت کردن

خب چرا قاضی  منو محاکمع کنه  وقتی جد پدری  منو ترک کرده و من بی خبر ازش؟

خب ببین من  اصلا   خبری از خانواده پدر بزرگم نداشتم حتی قیافه هاشونم از یادم رفته ...

خب این دلیل خوبیه

میتونی بگی هیچ دسترسی و اطلاعی ازشون نداشتی چندین ساله و مثلا شنیده بودی قبلا فوت شده و هیچ صورتی نمیتونستی از حالشون باخبر شی

بهرحال مهم نیس چون پدربزرگتون الان فوت شدن و هیچ تاثیری توی ماجرای شما ندارن چون اینطور ک مشخصه خانواده شوهرتون اینو مطرح کردن که عقد رو باطل کنن و بخوان از زیر تعهدات فرار کنن که این غیر ممکنه 

چون بالفرض ک پدربزرگتون زنده باشن و اگه شما بدون اذن ایشون ازدواج کرده باشین در صورت عدم رضایت میتونستن از دادگاه با دلایل محکمه پسند تقاضای ابطال عقد کنن 

خب این دلیل خوبیه میتونی بگی هیچ دسترسی و اطلاعی ازشون نداشتی چندین ساله و مثلا شنیده بودی قبلا فوت ...

عزیزم من یسوال دیگه ام بپرسم؟

اگه زن   درخواست طلاق بده و درخواست طلاقشم ازون دوازده شرط  نباشه   مهریه بهش تعلق نمیگیره؟