2726

چند سال پیش من و دخترم میرفتیم شب هم شوهرم میومد مسئله زیاد پیش میومد جروبحث میشد اغلب

دخترم که رفت مدرسه منم مشغول کار و دانشگاه شدم رفتن ها کمتر شد هفته ای یه بار اونم شوهرم میاد از باشگاه برمون میداره میریم 

اینجوری خیلی بهتره

من با خانواده شوهرم مشکلی ندارم ولی شوهرم که که ناراحتم میکنه دوس ندارم برم،، اونا هم نمیدونن قضیه چ ...

من حالا یه اخلاقی دارم مثلاوقتی شوهرم ناراحتم میکنه اصلا به خانوادش یابه هیچ کس دیگه ربطش نمیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من حالم خوب نباشه بهش میگم برام دارویم میاره چاییم میاره میگه بخور عروس گلم زودتر خوب بشی  😍😍

مادرشوهره من باشه میگه شما که همش مریضی 😐

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
چه بد که نمی رید.من فکرمی کردم زن داداش من اینطوریه.ایشون تقریبا 15 سال هست عروس ماست و بدون داداشم ...

من میرم همیشه ولی شوهرم یه چیزی گفت منم ناراحت شدم گفتم اصلا دگه تنهایی نمیرم؛؛؛ واگرنه اون بیچاره ها کاری ندارن

گاهی برای همیشه کم میارم... گاهی برای همیشه میمیرم...
نه.شمام نرو بعد نق به جون شوهرت میزنی این اینو گفت اون گفت ول کن باهم برسد تنها گیرت میارن حرف بارت ...

با خانواده شوهرم خوبم،، چیزیم باشه جزیی نمیام بگم؛؛ شوهرم خودش کرم میریزه

من حالا یه اخلاقی دارم مثلاوقتی شوهرم ناراحتم میکنه اصلا به خانوادش یابه هیچ کس دیگه ربطش نمیدم.

منم نمیرم به اونا بگم؛؛ ولی حال روحیم که خراب باشه کلا دوس ندارم جایی برم ولی اگه کسی ام بیاد خونم اصلا انگار نه انگار اتفاقی افتاده به روم نمیارم