2410
2553
عنوان

میخوام آی یو آی کنم،تو سونو واژینال گفت آندومتر نازک

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 36 پست
اخه دکتر خودم اونروز که سونو دادم سونومو ندید،قرص هم دکتری که توبخش توضیحات بود برام قرص و امپول نوش ...

سلام عزیزم منم دقیقا مشکل شما رو دارم هم ذخیرم کم شده و هم ضخامتم کمه شما چکار کردی دکتر قرص داد؟ منکه واقعا موندم چکار کنم دکترم درست دارو نمیده 

مشکلت چیه؟؟

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه چی همه چی دست خداست انقدر دیدیم با تخمک ضعیف وآندومتر نازک حامله شدن خودتو بسپر به خدا 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
سلام عزیزم منم دقیقا مشکل شما رو دارم هم ذخیرم کم شده و هم ضخامتم کمه شما چکار کردی دکتر قرص داد؟ من ...

سلام من روز دوم پریود ک رفتم سونو دکتروفتی داشت میگفت شنیدم گفت اندومتر نازک،ولی بعدا از دکتر شنیدم ک کلا روزای اول پریود پون دیواره رحم داره میریزه کلا برا همه نازک میشه بعدش درست میشه.

دیدم دارو ننوشت پس مشکلی نبوده.من ذخیرم اره متاسفانه کمه هیچی ای یو ای شدم دیگه

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2456
همه چی همه چی دست خداست انقدر دیدیم با تخمک ضعیف وآندومتر نازک حامله شدن خودتو بسپر به خدا 

من اشتباه متوجه شده بودم اندومترم ضخامتش خوب بود چون روز دوم پری رفتم سونو و روزای اول برا همه نازک مبشه چون دیواره رحم میریزه،ان شاءالله خدا خودش همه رو کمک کنه از همه مهمتر ذخیره کممه ک اونم خدا خودش بزرگه ،التماس دعا

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
ایشا... که بارداری بشی و بارداری راحتی داشته باشی عزیزم

ممنون انشاءالله،انشاءالله شمام به زودی حاجتت براورده بخیر شه