2726

من پیش دکتر آرزو خوانساری نیا عمل کردم خیلی راضیم از کارشون ایشون هم جراح زیبایی هستن هم متخصص گوش و حلق وبینی
این پیج اینستاشون هم شماره هم نمونه کاراشون داخلش
شماره رزرو واتس اپ 09934173244
آدرس مطب شون تهران فلکه دوم صادقیه ، بلوار آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی (ساختمان پزشکان) ، پلاک 9 ، بلوک 3 ، واحد 5

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر شهره اکرمی هم کارشون فوق العادس متخصص جراحی فک و صورت و زیبایی هستن

فلوشیپ جراحی انکولوژی سر و گردن به سبک وی جراحی میکنن
آدرسشون : سعادت آباد , سرو غربی , جنب باشگاه ورزشی دلفین , ساختمان بانک توسعه تعاون , طبقه 4
تلفن : 09198127465
jarahinini.v@

مهربووونم بات میمونمممم  
2728

سلام دوستان.من  سال 93 توسط دکتر حمیدرضا نوری جراحی بینی انجام دادم. متاسفانه گول تبلیغات ایشون رو خوردم. هرچی میگذره نارضایتی ام از این جراحی بیشتر میشه . به فکر جراحی مجدد افتادم. اگه دکتری رو میشناسید که از کارش راضی هستید و قیمتش هم نجومی نیست لطفا به من معرفی کنید . ممنونم

به نظر من دکتر پهلوان بهترین دکتر جراح بینی هست ، من خیلی تو خواب خروپف می کردم ، خیلی اذیت می شدم ، به خاطر پولیپ شدیدم تصمیم گرفتم جراحی بینی انجام بدم ، خدا روشکر خیلی راضی ام همه میگن خیلی تغییر کردم خوب شدم

من از اینستا با دکتر علی بصام آشنا شدم و نمونه کاراشو دیدم خیلی خوبه . خواهر شوهرم می خواد بره پیشش عمل کنه و خیلی از نمونه کاراش خوشش اومده 

صفحه اینستاگرام:https://www.instagram.com/dr.ali.bassam

۰۹۱۲۹۲۱۹۰۷۰

سلام دوستان. من و خواهرم پیش دکتر مسعود حسن پور عمل کریم. خدا خیر دنیا و آخرت بهش بده. دماغمون عالیه.کارش از خیلی از این دکترایی که با تبلیغات زیاد معروف الکی شدن ؛ به مراتب بهتره و خیلی منصفه به نظرم کمترین قیمتو بین جراحهای دیگه میگیره با بهترین جراحی ارائه میده. خدا یه چنین دکترهای کاردرست و منصفو حفظ کنه.. یه سری پزشکها که اسمشونو نمیگم کلی تبلیغ کردن و معروف شدن ولی جراحی بلد نیستن وفقط پول نجومی گرفتنو خوب بلدن. پیج خود آقای دکترو یادم رفته ولی پیج منشی ش تو اینستاگرامو دارم. براتون میزارم. مشاوره قبل و بعد عملش هم رایگانه کلا.  موفق و خوشگل و سلامت باشید. منم دعا کنید 

Https://www.instagram.com/drmasoudhasanpour

سلام دوستان.من  سال 93 توسط دکتر حمیدرضا نوری جراحی بینی انجام دادم. متاسفانه گول تبلیغات ایشون ...

نوری فک کنم خیلی نجومیه قیمتاش نمیدونم .. یه دکتر دیگم بود بینی دوستمو عمل کرده بود دکتر دینی اونم خوب بود البته اون فوق تخصص بود فک کنم . من خودم یه دکتر دیگه انتخاب کردم  نمونه کاراشو ببین https://www.instagram.com/doctor.hasanpoor/  به نظرم خیلی خوبه 

2706