2737
2734

من خودم اول همه یه دل سیر رو شکم میخوابمو ازین سر تا اون سر اتاق غلت میخورم 

یه ساندویچ هندی تتتتتتند میخورمو خودمو با نوشابه و کاکائو و تن ماهی خفه میکنم 

شوهرم این مدت جارو برقی کشید واسه همینم زیرو رو خونمو جارومیکشم

شلوار لی میپوشم😢

اهنگ میذارم دو ساعت میرقصم این مدت انگار خشکیدم 

عقده ای شدم نه؟

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

اون روشکم خوابیدنو که نگو . من سزارین شدم ده روز بعد قشنگ رو شکم اصلا حال داد.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون روشکم خوابیدنو که نگو . من سزارین شدم ده روز بعد قشنگ رو شکم اصلا حال داد.

من اصلا قبلش فقط رو شکم خوابم میبرد خدا میدونه چقدر بیخوابی کشیدم این چند وقت

2728

شلوار لی بارداری هست بخر همین الان😆😆😆😆

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
من اصلا قبلش فقط رو شکم خوابم میبرد خدا میدونه چقدر بیخوابی کشیدم این چند وقت

منم خیلی زجر کشیدم تا عادت کردم به پهلو بخوابم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

ابروهای زشت و سیاهمو رنگ کنم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

اولش ک رو شکم میخابم😍😁 طاق باز میخوابم دکوراسیون خونمو عوض میکنم  

من همونیم ک این آخریا صدای خنده ی بچه ها آزارم میداد همونی ک اگ یه مادر رو میدید بچه بغلشه عصبی میشد همونیم ک تو چشای شوهرم نگاه میکردم ک ببینم شوهرم با دیدن بچه های بقیه چه حسی بهش دست میده  ک جنگ و جدال راه بندازم بگم منو طلاق بده برو زنی بگیر ک برات بچه بیاره  من همونیم ک این آخری ها دیگه برای بچه اشک نمیریختم همونی ک دیگه دعا نمیکرد برای مادر شدنش همونی ک فکر نمیکرد  یه روزی مادر بشه و خدای من همونیه ک سورپرایزم کرد تو عید ۹۷ بهم عیدی داد باردار شدم و پیشاپیش برام کادوی تولد فرستاده من متولد ۹ آذرم و فرشته ی کوچولوی من ۱۰ آذر مگه میشه بهتر از این من ب دستهای خدا خیره شدم معجزه شد همین نا امید نشین 😊😊😊😊😊

[QUOTE=69481855]شلوار لی بارداری بخر منم میرم استخررررررررررر یه دل سیر [/QUOTE

لی کاغذیشو داشتم ولی خدایی کی تو این تابستون گرم میتونست لی بپوشه خدا رو شکر چیزی دیگه نمونده دوسه هفته دیگه فارغ میشم استخرو که نگو چقدر دلم میخواد برم

ابروهای زشت و سیاهمو رنگ کنم

وای موهامو که دیگه نگو اینقدر افتضاحه اخه رنگ موهامو قشنگ بلوند رووووشن کرده بودم حالا نصف مشکی پرکلاغیه

2706