2726

دلم نمیخواد پسرم تنها بزرگ شه دلم میخواد خوانوادم گرم و شلوغ باشه ولی میترسم مسخرم کنن

با حیوانات مهربان باشیم. اونام مثل ما درد و گرسنگیو میفهمن.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مردم همیشه حرف برا گفتن دارن. توجه نکن.اگه شرایطشو دای اقدام کن فاصله سنی کم خیلی خوبه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

غلط کردن مسخره کنن به کسی چه ربطی داری

اگه توانایی داری یه بچه ی دیگه رو از لحاظ مالی و روانی و تربیتی ساپورت کنی بیار

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

اگ شیر خودتو میدی ب بچه ات بعد اینکه حامله شدی شیرت تلخ میشه و بچه اول نمیتونه بخوره ...اول بفکر اون باش بعد دومی😞😞😞

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

عزیزم منم دوست داشتم بعد از یکسالگی بچم اقدام کن واسه دومی مثل شما دوست نداشتم بچم تنها باشه.....خدا خودش خواست وقتی دخترم ۹ ماهش بود باردار شدن و الان ۸ ماهمه اصلا هم مهم نیست دیگران چی میگن ما واسه خودمون زندگی میکنیم خرجشو کسی نمیده بارشم رو دوش کسی نیست اگه قصدشو داری بیار باهات موافقم😊

ماشالا شیرزن😂😂عزیزم الان اگه داری شرایطشو بیار.منم دخترم یه سالش بود میخواستم باردارشم دخترم خیلی اروم بود و اذیت نداشت اما شوهرم نزاشت.البته خداروشکر چون بعد یسالگیش شد یه اتیش پاره😂

کارتو بکن بابا ب بقیه چه ولی اگه میخوای بچه بیاری خواهشا ایندشو تضمین کن 

چرا باید پدر و مادر آینده بچه ها رو تضمین کنن؟؟؟؟

تا15سال اول زندگی آره

اما ب بعدش خودشوننمک باس رو پای خودشون باشن

🌹اللّهم صل علی محمّد و آل محمّد🌹
2706