2737
2734
عنوان

بچه ها چجوری بیخیال باشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 96 پست

انقدر بدم میاد از اینکه وقتی آدما از چیزی ناراحتن حرف نمیزنن و کاری نمیکنن و فقط طرف مقابلشون رو اذیت میکنن

خب رک بگن چ دردی دادن خواسته شون چیه ! 

بدرفتاری نه تنها چیزی رو درست نمیکنه بدتر هم میکنه ولی خیلی از مردا از جمله شوهر خودم اینو نمیدونن

بهتر برای تغییر روحیه تون و تغییر روال زندگی و حل مشکل  همسرتون ک معلوم نیست چه ریشه ای داره از مشاور کمک بگیرید

بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
من ب کائنات واگذارشون کردم( شوهرم، پدرومادرش، دوست دختراش) و چون منم ذره ای از این عالمم مطمئنا انرژ ...

چجوری به کاینات واگذار کردی یعنی چی؟

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر بدم میاد از اینکه وقتی آدما از چیزی ناراحتن حرف نمیزنن و کاری نمیکنن و فقط طرف مقابلشون رو اذی ...

بدبختی همینه حرف نمیزنه بگه چشه فقط غیر مستقیم اذیتم میکنه میگه اینجوری لذت میبرم

2728
چطور تا الان تحمل كردى الان ديگ نميتونى!!!!ديواني مگه از اول باهات بد بوده ،تحويلش نگير 

چکار کنم نه درامدی داشتم که جدا شم نه خونه پدری که بتونه ساپورتم کنه بچه نمیخواستم خود دیونش مواظب نبود وبچه دار شدم

باشه از این راه وارد میشم شاید خوب شه بااینکه روحیم داغونه

هی نگو روحیم داغونه..وقتی به کائنات و بازخورد ازش اعتقاد داری دیگه خودت میدونی این حرف هی روحیتو خرابو و خراب تر میکنه...همین الان پاشو به خودت برس..

2738

منم شرایطم همینه شوهرم اذیت میکنه قهر میکنم میاد منت کشی محلش نمیذارم فحش میده چرا محل نمیدی وتا باهاش آشتی میکنم اذیتا و زخم زبوناش شروع میشه منم دوتا بچه دارم که یکیش مریضه و اون خیلی اذیتم میکنه سعی میکنم نسبت به شوعرم و کاراش بیتفاوت باشم ولی چند روز یبار منفجر میشم و دعوا و گریه و افسردگی در حدی که به خونه زندگیم نمیرسم فقط به غذای بچه هام میرسم همین

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
۳۶ سالمه از اول همینطو ر بود 

اگه از اول اینطوریه باید تا بچه نداشتی جدا میشدی.دندون خرابو باید کند انداخت دور

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
منم شرایطم همینه شوهرم اذیت میکنه قهر میکنم میاد منت کشی محلش نمیذارم فحش میده چرا محل نمیدی وتا باه ...

بعدتازه نمیفهمه چرا رفتارش بده میگه تو حساسی برام دعا کنید بچه ها میخوام برم اصفهان بچمو ببرم کلاس غیر رسمی میخوام ازش جدا بشم فقط به همین امید زندم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2706