2726
عنوان

شوهرم همش بهم میگه زود ازدواج کردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 57 پست
البته راحت نپذیرفتم.  الان ۷ سال گذشته از اون ماجرا. ولی کلا چون اعتماد به نفس بسیار پایینی داش ...

تقصیر خودتم پس بوده

خودتو دست کم گرفتی خواهر

بگو تو ریدی تو زندگی و جوونی من من الان باید بچه دوممو میاوردم‌نه که بشینم ناز توی خودخواهو بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
البته راحت نپذیرفتم.  الان ۷ سال گذشته از اون ماجرا. ولی کلا چون اعتماد به نفس بسیار پایینی داش ...

به خاطر همین اعتماد بنفس پایینتونه که اونم به خودش اجازه می ده که شما رو مقصر ناکامی های خودش بدونه و سعی کنه موفقیت های شما رو سرکوب کنه که به چشم نیاد. 

اشکهام همه خشک شدن . دیگه حتی گریه هم نمیکنم . خدایا تو که دلت به حال من نسوخت اما تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچ کسی رو در حسرت به آغوش کشیدن بچه اش نزار

بخاطر اینکه اون سر بشه شما از تلاش خودت برا درس خوندن دست نکش...روال عادی و همیشگی درس خوندنتو پیش بگیر.....و اینکه دیگه دم دستش نباش....به قول دوستان دست نیافتتی شو براش....مردا هر چند وقت یه بار که بهونه های الکی میگیرن باید از دسترسشون خارج شد تا قدر عافیتو بدونن.......البته دورا دور حواستونم به زندگیتون باشه زیادن کسایی که تا یه صندلی خالی میبینن میشینن روش...

زندگيتون شبيه ماست،همش امتحان و درس. ماهم ٤ سال باهم بوديم خانواده من گفتن زشته و فلان ازدواج كنيد و دوساله عروسي كرديم و مستقليم.الان خيلي سخت شده.كاراي خونه و غذا و شوهرمم كار و پول درآوردن و كنارشم درس سنگين.ولي چه ميشه كرد.تازه جديدا خانواده ها ميگن بچه بياريد نميدونم چرا درك نميكنن زندگيمون همينجوريش شلوغ هست و نميرسونيم.

شما اصلا به خودت نگير،شوهر من امتحان كه داره انقدر عصبي ميشه كه اصن نميشه باهاش حرف زد.خودمم تقريبا همونجوريم.واقعا امتحان و درس استرس زا هست،همسرتون اگر دوستتون نداشت اصلا ازدواج نميكرد.الان فقط ذهنش خيلي مشغوله.راجع به زودي ازدواج هم ديگه فرهنگمونه كاريش نميشه كرد.تازه خانواده من گفتن عقد كنيد هروقت سرتون خلوت شد عروسي كنيد بعد زدن زيرش گفتن رسم نداريم بيشتر از يه سال دختر عقد بمونه.من خودم شاكي هستم كه زود ازدواج كردم ولي ديگه گذشته رفته.بايد با همين شرايط زندگيمونو بسازيم.

زندگيتون شبيه ماست،همش امتحان و درس. ماهم ٤ سال باهم بوديم خانواده من گفتن زشته و فلان ازدواج كنيد و ...

عزیزم انشالله شما هم موفق و پیروز باشی...خوشحالم که درکم کردی

دوست عزيز فقط از من به شما نصيحت اصلاااااا گير به شوهرت نده،درسا كه تموم ميشه اگر به اون چيزي كه ميخوان نرسن تا آخر عمر ميگن تو اذيتم كردي، اگر برسن اخلاقشون درست ميشه.اصلا سر به سر نزار. من و شما با علم به اينكه همسرامون از زندگي چي ميخوان و چجوري هستن وارد اين شكل زندگي شديم پس قوي باشيد. هيچوقت هم نگيد تو لياقت نداري و تو نميتوني به من چه، در بدترين شرايط هم اعتماد به نفس هم رو نشونه نريد. 

دوست عزيز فقط از من به شما نصيحت اصلاااااا گير به شوهرت نده،درسا كه تموم ميشه اگر به اون چيزي كه ميخ ...

اره خیلی پشیمونم بهش گفتم بی عرضه...ولی لازمش بود واقعا...خیلی دیگه منو تحقیر کرده بود

از همون موقع دیگه تو هیچ تصمیمی دخالت نمیکنم که بعدا بگه تو گفتی

مثلا می خواست 35 ازدواج کنه حرف سنجیده بزنین یعنی چی 25 زود بوده  من از 18 سالگی شوهرم باهم بو ...

شما الان چون همين شرايط رو داري كه به حرف حق نميتوني بگي نسنجيده. ملاك حقانيتش هم ايشون و خيلي اطرافيان ديگه.

راه حل مساله پاك كردنش نيست . تا مساله رو نشناسيم نمي تونيم حلش كنيم.

با اولين عشق ازدواج كردن در كنار بعضي مزاياش، چالش داره ، ولي راه حل هم مشاور خوب ميده