2410
2553
عنوان

مرکز خرید ارزان و خوب و مناسب مشهدیای عزیز معرفی کنید لطفا .

| مشاهده متن کامل بحث + 19964 بازدید | 42 پست
حالا که زحمت کشیدید ...... به نظرتون از بین هتل پاویون و دیبا و آفرین کدوم بهترن؟؟  یا اگر ...

هیچ کدوم رو نشنیدم چرا ؟!😐😐😐

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
حالا که زحمت کشیدید ...... به نظرتون از بین هتل پاویون و دیبا و آفرین کدوم بهترن؟؟  یا اگر ...

مشهدیا از کیفیت هتلها اطلاع ندارن ...اخه ما هتل که نمیریم 

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قیمتاش چی؟  گرونه؟

اهان راست می گن دوستان اگه پوشاک برای تو خونه ای می خوای فروشگاه های حاشیه طرقبه خیلی خوبن.تاکید می کنم برای تو خونه.و الماس شرق هم تزیینی هاش خوبه.هفده شهریور همه کس پسند نیست اما پاساژ اسمانش خیلی خوبه.طبقه زیرزمینش روسری فروشی داره که کل یک طبقه رو در برگرفته برای سوغات عالیه قیمتاش.

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
2456

از مشهد خرید نکن جنساشون خوب نیست و بیشتر مغازه داراش هم خیلی کلاه میذارن سر آدم 😐یه صندل گرفتم 18تومن بخدا فقط یه روز کار داد 😐

مادر اگرپادشاه بودم شک نکن صدای خنده ات راسرودملی میکردم... :)❤
2714
اهان راست می گن دوستان اگه پوشاک برای تو خونه ای می خوای فروشگاه های حاشیه طرقبه خیلی خوبن.تاکید می ...

وای عااااالی گفتی آفرین . روسری های اون طبقه به خصوص یه مغازه اش که از همه بزرگتره عاااااالیه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
17شهریور که واقعا جنساشون آشغال و گرونه مثلا عمده فروشیه لباس زیراش اینقدر گرون میفروشن 

واقعا؟؟؟ اخه من از جایی که می آم خیلی گرونه همه چیز ....

خریدامو گذاشتم بیام اونجا خرید کنم ...

ما سه چهار بار رفتیم هتل باختر خیابان پاسداران چون پارکینگ داره با صبحانه هم هست رستورانش هم برای ناهار شام قیمتهاش و کیفیتش مناسب هست. کلا ترخ خود هتل هم خوبه. اگر با ماشین هستین گزینه ی خوبی هست.

خدایا شکرت شکرت شکرت.

زعفران علیزاده از در باب الجواد که بیای بیرون روبروش یه کم به سمت میدون بیای پایین. 

برای خرید هم من رفتم ۱۷ شهریور یه پاساژ بود ضلع جنوب شرقی میدون از اونجا خرید کردم برای دخترم لباسهای بافت و شلوار برای همسرم پیراهن هم شیک بودن قیمتهاش هم مسبتا مناسب خیلی ارزون هم نبود. 

خدایا شکرت شکرت شکرت.
ما سه چهار بار رفتیم هتل باختر خیابان پاسداران چون پارکینگ داره با صبحانه هم هست رستورانش هم برای نا ...

زنگ زدم ..اتاق دوتخته با صبحونه صد تومن ..خیلی خوبه

راهش دوره به حرم یه کم

2706