2733
2734
عنوان

میخوام حال برادرشوهرمو بگیرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 30 پست
نه والا جاری من هیچی نداره..بخدا دیپلم هم نداره..ولی ی کارایی کرده که همه باهاش قطع رابطه ان..حالاهم ...

خوب گلم اون خودش باعث تنفر شده

واین شامل همه نمیشه

ادمایی ک بدن ک هیچ.تکلیفشون معلومه

ولی هستن کسایی که بیدلیل از ادمایه خوب متنفرن و اون مشکل خودشونه

نمیشه گفت الان خانواده شوهر استارتر ازش متنفرن چون استارتر بده

شاید مشکل از خودشونه ک از استارتر بدشون میاد

عروس ناخواسته😂😂😂😂چه بامزه گفتی

والا خب میشه عروس ناخواسته، من وقتی به شوهرم میخوام بگم خانواده ات منو نمی خواستن چرا منو در جریان نذاشتی میگم چرا عروس ناخواسته بودم خبرم نکردی ؟!😂😂

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد ازدواج اخه چه دلیلی داره تنفر رو ادامه بدن نسبت به عروس.اون دیگه جزئی از خانواده میشه.واقعا بعضیا عقده این.وگرنه بالاخره قرار بود یکیو بگیرن برا پسرشون دیگه.مریضن انگار بدی کردنی انرژی میگیرن.بیخیال استارتر عزیز.نمیخواد بد باشی مثل اونا.برو با شوهرت خوش باش.ادم حسابشون نکنی حساب کار دستشون میاد.فقط سلام کن.نه حرف بزن نه کاری کن که بد بشی.به شوهرت بچسب حرص بخورن بدبختای عقده ای

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728
والا خب میشه عروس ناخواسته، من وقتی به شوهرم میخوام بگم خانواده ات منو نمی خواستن چرا منو در جریان ن ...

ادم یاد بچه ناخواسته میفته😁😁😂

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

والا من که خودمو به آب و آتیش زدم خوب و مهربون بودم کوتاه می اومدم یه ذره خرج نتراشیدم واسشون تو فامیلشون هم یه عروس خوش رفتار و مهربون بودم ولی چون از اول راضی نبودن هی این نارضایتی رو نشون میدادن 

دیگه ولشون کردم تا کی خودمو بکشم که دوسم داشته باشن

خدایا شکرت
2738
خوب گلم اون خودش باعث تنفر شده واین شامل همه نمیشه ادمایی ک بدن ک هیچ.تکلیفشون معلومه ولی هستن کس ...

نگفتم استارتر بده..منم دلایل خودمو گفتم..تو تاپیک های قبلیش گفته با خونواده خودمم قطع رابطم..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
نه والا جاری من هیچی نداره..بخدا دیپلم هم نداره..ولی ی کارایی کرده که همه باهاش قطع رابطه ان..حالاهم ...

شما خودتم زباد جالب حرفدنمیزنی;قضاوت و پیش داوری خوب نیست

آدم وقتی بد بیاره از,هر طرف بد میاره

عزیزم بی محلی بزرگترین درده برا همچین آدمایی.من عروس کوچولو یه خانواده پرجمعیتم جاری بزرگم  که من همسن دخترشم.سالی ۱هفته میاد خونه مادرشوهرم...سال اول که عروسی کردم اومد مث پروانه دورش چرخیدم تازه عمل کرده بود بعد منو جادوگره و بدجنس کرد.بعدم بی محلی میکرد وبه خواهرشوهرام میگفت بهش محل نزارین!!!غذا میپختم هزارتا انگ میزد به غذا...منم کلا گذااشتم کنار😟امسال که اومد فقط یه سلام...حالا لجش گرفته گفته پیش خواهرشوهر کوچیکم مری اصلا به من نگاه نمیکنه !!!

لطفاااا😢 برای شفایمادرم👵یک حمدبخونینممنون انشالله هیچکدوم از عزیزانتون❤ بیمار نشن😍
2706