2733
2739
عنوان

میخوام حال برادرشوهرمو بگیرم...

964 بازدید | 30 پست

شوهرم چند روزی میره اصفهان;یه برادرشوهر دارم اونجا کار میکنه;به من اصلا محل نمیده;یکبار فقط رفتم خونش  با شوهرم اونم چون من هم رفته بودم;بنده خدا شوهرمم به آتیش من سوخت ;درو باز کرد رومون و رفت بیرون و شب برگشت;کلا بی احترامی کرد ;نمیخوام دیگه جزییاتشو بگم;دلیلش  هم اینه که چون مادرشوهرم خوشش نمیاد ازم و گفته بهش که به من رو نده;برادر شوهرم مجرده;الان شوهرم باز میره اصفهان;اینم گفته باهم بریم;شوهرم بلیط هم تهیه کرده;هردوشون قراره باهم برن;به شوهرم خیلی احترام میزارن و دوسش دارن;ولی به من اصصصصصلا;حالا منم میخوام حالشونو بگیرم و با شوهرم برم;شب هم بمونیم هتل;

کلا مادرشوهرم اینا هم اینطورن;خیلی متنفرن ازم;و این تنفر رو تو رفتارشون همیشه نشون میدن;منم میخوام از این به بعد عین خودشون بی ادبانه رفتار کنم;چون خسته شدم از دستشون;

شوهرتون چند تا بلیط گرفته ؟ نذار به برادرشوهرت بلیط بده و اون جا بمونه شما دوتایی برید خونه برادرشوهرت 😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه شوهرت پشتت وایسه کسی جرات بی احترامی نمیکنه. 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2731

خانواده مادرشوهرم و خواهرشوهرم از من خوششون نمیاد😢😢😢

منم یکی دوبار حالشونو گرفتم ، یه برادرشوهر دارم خیلی ادعا داره یه بار بدحالشو گرفتم😁😁

کلا تاحالا با احترام و با خنده و شوخی حرفامو زدم بهشون

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2738

منم ی جاری دارم که کل خونواده شوهرم ازش متنفرن البته حق دارن..بنظرم بی دلیل نفرت بوجود نمیاد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
من فقط میدونم مشکل اصلی چیز دیگه است...

دقیقا عزیزم..جاری منم تا دلت بخواد حالشونو گرفته وبلا نمونده سرش نیارن..اللان که محلش نمیدن همش میادبهم میگه میبینی محلم نمیدن و..منم دیگه زدم به سیم اخر گفتم فلان کارو کردی واسه همین محل نمیدن بهت..دیگه هیچی نگفت

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

اه اه بدم میاد حالا ک چی محل نمیدن هرکاری کنن عروسشونی بدم میاد زندگی خراب کنا اگ شوهرت پشتت بهش بگو رفتارشون زشته وزنندس و حالشونو بگیر

من خوشحالم چون خدا همیشه هوای منو داره
منم ی جاری دارم که کل خونواده شوهرم ازش متنفرن البته حق دارن..بنظرم بی دلیل نفرت بوجود نمیاد

خیلیا هستن بدون اینکه بد باشی باهات دشمنن و بهت حسودی میکنن و تو نگاهشون نفرت هست

البته میشه در اینجور موارد گفت دلیلش مشکل ذاتیه خوده اون افراده و به اون شخص هیچ ربطی نداره این نفرت.و فقط اون شخص مورد اذیت قرار میگیره

خیلیا هم هستن بخاطر موقعیت طرف.هیکل.چهره.تحصیلات..و.... که خودشون فاقدش هستن حسادت و نفرت میورزن

خیلیا هستن بدون اینکه بد باشی باهات دشمنن و بهت حسودی میکنن و تو نگاهشون نفرت هست البته میشه در ...

نه والا جاری من هیچی نداره..بخدا دیپلم هم نداره..ولی ی کارایی کرده که همه باهاش قطع رابطه ان..حالاهم چسبیده به من که آشتی شون بدم..شوهرمم گفته باهاش حرف بزنی ومحلش بدی بامن طرفی..واقعا بهشون حق میدم..

عزیزم عروس ناخواسته بودی؟! یعنی شوهرت تو رو خواسته و اونا مخالف بودن؟!

عروس ناخواسته😂😂😂😂چه بامزه گفتی

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2706