2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دزده پس داد ازشون عکس میدم 😂😂😂فعل

منم و چندتا قناری با یه زندگی ساده....

یه درخت پیچ و سایه اش

همینم واسم زیاده.همینم واسم زیاده 😁

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
2731
2738

وای چقدرررر نازه ارکیده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خيلي زشت شايد كسي نداره ميخواي ادمارو حرص بدي من كه بخاطر ورم دستام در اوردم 

منم ندارم قرار نیست که همه داشته باشن این طلاست و نون شب ادم نیست که باید همه داشته باشن و واجب باشه اگه اینجوریه ملت چالش غذا و عکس یخچال میزارن که خیلیا حسرتشو میخورن ....زشت ..........

منم النگو هام  دستم نیست ، همینجوری بذارم؟

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
منم و الان خیلی پشیمونم هم سن و سالامو میبینم خیلی دلم میخاد

نه من پشیمون نیستم اتفاقا ماه رمضان خریده بودم و الان به دلیل یه کاری همسرم مجبور به فروششون شد 

من عاشق طلا هستم😍

روح عزیزانم رو شاد کنید با یک صلوات  
2706