2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر اقائه چون ميدونستم نميدوني گفتم🌷

😳🙊مرسي گلم🙊🙊ايكاش

تو بيخبري ميموندم😬😬😬😬

استارتر جان برادر✋️ببخشيد فكر كردم خواهري🙏

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت
2731
خب منم از اولش گفتم اقا هستم ..دلیلی نداره انکار کنم عزیزممم

عزيزم!؟ كاربر عشق زمستوني خطاب كنيد ممنون

ايشونم از قبل ميشناسم و ميدونستم كه متوجه اقابودن شما نشدن و پست ايشون رو ريپ كردم

وقت بخير

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
2738
عزيزم!؟ كاربر عشق زمستوني خطاب كنيد ممنون ايشونم از قبل ميشناسم و ميدونستم كه متوجه اقابودن شما ...

عزیزم هزارن معنی داره بستگی به نوع برداشت طرف مقابل داره ..معذرت عشق زمستونی 

نه ابجی خواهش ...اخه گفتم پسرم 

من فقط نوشتم مازندران 🙊بعدش رفتم تاپيكاي ديگه نخوندم پستارو🙏 حالا شمام مثل برادرمين از اين اشتباهات توي اين سايت زياد پيش مياد منم ي كم بي دقتم معذرت ميخوام 🙏 

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت
2706