2733
2734
عنوان

خب همینکارا رو میکنید شوهراتون ازتون سرد میشن دیگه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 87 پست
اللن این چ ربطی ب سردی داره

خب دوست همسرم کارش طوریه که به قول خودش فقط امروز عصر و فردا رو تعطیل بوده و دوست داشته بیرون بره ولی خانومه میگفت من دوست دارم خونه بمونم

خب اون بنده خدا هم حق داره دیگه تفریح داشته باشه

حق نداره؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا ینی چی.ادم وقتی ازدکاج میکنه باید روابط خانوادگیشو با مشورت خانوادش تنظبم کنه.اگه خانومش دوس نداره یاشما رفت وآمد کنن.شوهرش نباید زورش.کنه بیاد.خودشم.نباید بدون خانومش جایی بره ک دوستاش خانوماشونو میارن

مثلا چیکار میکنین با طرف؟

بستگی داره دیگ از قبل پیشبینی میکنیم چیه عکس العملش بعد یه حرفی جلوش میزنیم منتظر عکس العمل بعد دقیقا طرف عین پیشبینیمونو میگه خلاصه ک کسی ک خودشو همش بحواد لوس کنه و اینا خودشو سوژه میکنه فقط وگرنه یا نیاد یا میاد درست بیاد مردم ناز کششون نیستن ک 

2731
خب دوست همسرم کارش طوریه که به قول خودش فقط امروز عصر و فردا رو تعطیل بوده و دوست داشته بیرون بره ول ...

عزیزم درمورد زندگی بقیه قضاوت نکن.زندگی خودتو بچسب.اون دوتام الان تو بغل هم خوابن نگران سردی بینشون نباش

امروز بعد دوسال دوستش گفت با هم بریم بیرون و بریم پارک خانومش از وقتی اومد سرسنگین بود تا وقتی رفتن ...

زندگی شخصیشونِ

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
زنشه حق داره جاىى دوس نداشته باشه نزاره شرهرش بره.ىعنى اگه مردا به ما گفتن جاىى نرو باىد ازشون سرد ب ...

اخه جایی اگه مشکلی باشه اره درست میگی

ولی ما واقعا نه کاری باهاشون داریم و نه ازاری داشتیم تا حالا بهشون

خب همسرمونم بی دلیل بگه با فلان کس ارتباط نداشته باش ما هم شاکی میشیم دیگه

وا ینی چی.ادم وقتی ازدکاج میکنه باید روابط خانوادگیشو با مشورت خانوادش تنظبم کنه.اگه خانومش دوس ندار ...

توروخدا مجردارو با این حرفا از ازدواج زده نکنید زن و شوهر باید پایه هم بشن نه کوفت کننده و مجوز صادر کننده 

2738
عزیزم تو از حال وروز اون خانوم خبر نداری.بعضی وقتا مردا تو جمع خودشونو خوب و مهربون نشون میدن ولی تو ...

خب بازم درست نیست بیاد جلوی ما اخم و تخم کنه که

درسته؟؟؟؟

منم دوست ندارم با بعضی دوستای شوهرم روابط خانوادگی داشته باشم.اتفاقا خانومای اونا خیلی دوست دارن یاما رفت و امد کنن هم شم میگن.ولی من طرز زندگی و رفتارشونو نمیپسندم و دوست ندارم ازشون تاثیر بگیرم.براهمین میگم ب شوهرم اصلا باهاشون رفت و اومد نکنیم

خب دوست همسرم کارش طوریه که به قول خودش فقط امروز عصر و فردا رو تعطیل بوده و دوست داشته بیرون بره ول ...

اینکه حق داره نداره به شما مربوط نمیشه زندگی شخصیشونِ یه چیزای هست که لابد خبر ندارید.‌.باید یاد بگیریم سرمون تو کار هم نباشه..

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
خب بازم درست نیست بیاد جلوی ما اخم و تخم کنه که درسته؟؟؟؟

اخم وتخم درست نیست.ولی اینکه میگی چرا دوس نداره رفت وآمدو این به خودشون دوتا مربوطه

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2706