2737
2734
عنوان

كمبود كدوم ويتامين باعث ريزش مو ميشه

| مشاهده متن کامل بحث + 7742 بازدید | 38 پست
يعني سه تا قرص آهن . زينك پلاس با ويتامين ب بخورم؟

همون اهن خالی هم کافیه 

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چاق نميكنه؟

نه عزیزم ویتامینه.. برای رشد و تقویت مو.. چاق کننده نیست. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2728
منم ایطور بودم مولتی ویتامین و آهن بخور البته من چون پسرم اکثرا یبوست میگیره چندروز یکبار آهنو میخ ...

مولتي ويتامين چاق كننده است يه ماه خوردم همينطور وزنم رفت بالا ولي آهنو نخوردم

2738
آهنو شبا بخورم؟ بايد شكم خالي باشه? قبلو بعدش چاي نخورم؟

نه زمانش مهم نیست فقط دوران پریود نخور چون همش دفع میشه می ره

نیاز نیست حتما خالی باشه ولی قبل دقیقا بعد غذا نخور بزار یکم بعد

بله عزیزم قبل و بعدش چای و نسکافه و این چیزا نخور چون مانع جذب اهن می شه

خواستی یه مدت تخم مرغ اپ پز بخور هم پروتئین داره هم اهن داره واسه ریزش مو و هم کم خونی هم خوبه سعی کن یه روز درمیون یکی بخوری

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
2706