2726
خودم که خیلی چشم اب نمیخوره .علائمم ندارم.فقط شکمم بزرگ شده یکمم بیحالم

نا امید نباش.توکلت بخدا ان شالله که هر چی خیر و صلاحه بشه

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
من یماه مدروکسی پروژسترون خوردم اصلا روم تاثیر نذاشت و پریود نشد ماه بعد دوفاستون خوردم پری شدم ایما ...

با مدروکسی پری نمیشدی .یعنی پروزسترون میزدی که پری میومد؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با مدروکسی پری نمیشدی .یعنی پروزسترون میزدی که پری میومد؟؟

کلا من از دیماه ک برا بارداری اقدام کردم یا پری نمیشدم یا هم اگه میشدم خیلی خفیف.تنها ماهی ک پری شدم دو ماه قبل بود ک دو فاستون خوردم.نه اصلا امپول نزدم چون اسفند چهارتا امپول زدم ولی باز نشدم.حالا ایماه دوفاستون دارم میخورم ببینم چ میشه

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
2728
کلا من از دیماه ک برا بارداری اقدام کردم یا پری نمیشدم یا هم اگه میشدم خیلی خفیف.تنها ماهی ک پری شدم ...

فک کنم شما تنبلی داری.من تنبلی هم ندارم.همه ازمایشهای خودم و همسرم اوکی بوده

فک کنم شما تنبلی داری.من تنبلی هم ندارم.همه ازمایشهای خودم و همسرم اوکی بوده

نه تنبلی ندارم.اون ماه سنو دادم دکتر گفت تخمکات عالین.هورمونام بهم ریختن چون شهریور پارسال امپول ۳ماه جلوگیری زدم.چند ماه خیلی نامنظم قرص ال دی خوردم.کلا سیستم بدنم بهم خورد.الانم با اینکه پری نمیشم ولی تخمکگذاری دارم ولی هنوز باردار نشدم.دیوار رحمم نازکه

نه تنبلی ندارم.اون ماه سنو دادم دکتر گفت تخمکات عالین.هورمونام بهم ریختن چون شهریور پارسال امپول ۳ما ...

اهان که اینطور.ایسالله به زودیه زود با هم مامان شیم😍

اهان که اینطور.ایسالله به زودیه زود با هم مامان شیم😍

ان شالله من ک خیلی منتظرم.اگه بی بیت مثبت شد همون لحظه از ته دل برام دعا کن.چند وقته دیگه دپرس شدم

من صب میام نتیجه بی بی چکمو میگم.ببینم بالاخره بی بی مثبت میبینم یا نه😥

ان شالله ک دوتا خط پر رنگ بیوفته

ان شالله من ک خیلی منتظرم.اگه بی بیت مثبت شد همون لحظه از ته دل برام دعا کن.چند وقته دیگه دپرس شدم

فک نکنم مثبت بشه ولی چشم.اگع مثبت بشه برات دعا میکنم عزیزم

2706