2726
عنوان

غم انگيز ترين مشکلاتي که در ني ني سايت ديديد چي بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1752 بازدید | 140 پست
https://www.ninisite.com/discussion/topic/415367/تاپیک-هرروز-من-میمی-نازم-اومدم-سهم-دعای-امروزم-رو-ا ...

قلبم به درد اومد. دارم اشک میریزم. خدا رحمتش کنه

هیچوقت نفهمیدم تو چطور وقت کردی منو این همه وابسته خودت بکنی :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😄😄😄

منم در مورد جاريم اينجا درد دل ميکنم با اينکه همه ميگن ادم خوب و ساده ي ،شوهرممم خيلي طرفشه ،اما رفتارهاش داغونم کرده، اما رفت وامد زياد و دخالتش باعث ناراحتي شده

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2728
استارتر ی توضیحی میدی لطفا من تاپیک می می ناز رو خوندم راجب نامادری چیزی ندیدم

دقيقا يادم نيست صحفه 40يا 60نامادري تايپ ميکنه که بچه ها حالشون خوبه ،و خانمه ميگه که با شوهر مي مي ناز ازدواج کرده ،و دخترمي مي ناز که بزرگتر خودش با شرايط داره وقف ميده ،صحفه اخر تايپک بري بچه ها نوشتن صحفه چند نامادري جواب داده

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
مادرمن دوتانامادری داشت هردوتاش بدنبودن خودش میگفت اولی نه بدبودنه خوب امادومی خوب بودچون پدربزرگم س ...

اینو منم تجربه کردم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
منم در مورد جاريم اينجا درد دل ميکنم با اينکه همه ميگن ادم خوب و ساده ي ،شوهرممم خيلي طرفشه ،اما رفت ...

شوهرایی که پشت خواهرشونو میگیرن و طرفشن تق یبا قابل درک و معقوله ....بالاخره خواهرشه 

ولی فاز اونایی که پشت زن داداسنو نمیفهمم

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕
لینک تاپیک می می ناز

چقدر گریه گردم خوندم نرگس جان

تاپیک های میمیناز رو

انشالله مام انسان‌های خوبی باشیم

و اینقدر دعای خیر برامون پشت سر مون باشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
یعنی شماهم دوتانامادری داشتید؟یااینکه مادرنامادریتون لیشتراذیت میکرده گلم؟

من یک نامادری داشتم اخلاقش بد نبود ولی خوب هم نبود

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
اینو منم تجربه کردم

سختی کشیدی ها حلوا جان... انشالله سختی هات مثل ی سد شخصیتت رو محکم و قوی کنن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706