2737
2739
عنوان

غم انگيز ترين مشکلاتي که در ني ني سايت ديديد چي بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1752 بازدید | 140 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا الان تاپیک نا مادری اا از هر چیزی غم انگیز تره

خيلي

الانم دارم گريه ميكنم 

بچه هاي خواهر من زير دست نامادري هستن

خدا  بهشون كمك كنه به حق اين شب

واي اسكم بند نمياد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731

منم مثل شما...نمیدونم چراهمه اینجوری شدن...البته بعضیام فقط از کاه کوه میسازن..یک نفرروشناسایی کردم توسایت که خیلی خیلی نزدیکه بهم وهمش داره میاد تاپیکای دروغو چرتوپرت میزاره همه هم میان بخاطر مشکلات نداشتش دلداریش میدن ای حرص میخورم دیگه کلا بی اعتماد شدم به همه اونا که مینالن...عقده توجه دارن اکثرن

خنثی بدون امضا...
2738

سقط درسته عزیزم.

من بدترین چیزی که دیدم زندگی زن هاییه که هیچ اختیاری از خودشون ندارن. برای بیرون رفتن از در خونه باید اجازه بگیرن٬ گاها حتی در رو روشون قفل می کنن. نه اجازه ی کار دارن نه اختیار پول خونه رو٬ برای هر چیز کوچکی باید خواهش و تمنا کنن.... توی زندگیشون هرگز مزه ی استقلال رو نچشیدن٬ از زیر دست سخت گیری های پدر و برادر و... مستقیم رفتن تو خونه ی یکی دیگه که تا آخر عمر باهاشون مثل کودک نابالغ یا آدم کم عقل و بی اختیار رفتار بشه..... خیلی دلم می گیره این چیزها رو می شونم اینجا.

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

همسرشو هم دوس داشت هم نداشت میگفت وقتی پیشنه دلم میخاد زود بزتم بیرون از خونه پیشش نباشم خانونشم نمیدونم افسرذگی داشت یاجی ولی همش بهونه میگرفت و دعوا میکرد چقد بده مثه یه برزخه هم زندگیتو هم دوس داشته باشی هم نداشته باشی 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
2706