2733
2734
عنوان

بچه ها نظرتون چیه

288 بازدید | 50 پست

تو تاپیک انتخاب اسم بودم باز هوایی شدم

همش حسرت میخورم که چرا شوهرم راضی نشد اسم دخترمونو بذاریم تیدا.

الان اسمش هاناست بنظرتون قشنگه هانا؟

من مامان یه جوجه پنبه ایه خوشمزه شدم   دوست عزیز من دارم یه بازی بزرگ با آینده ام میکنم،یه لحظه ته دلت بگو خدایا کمکش کن بخاطر جوجه پنبه ایش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هانا ایرانیه؟ 

کردی یعنی نفس،امید

آری یعنی فریاد 

من مامان یه جوجه پنبه ایه خوشمزه شدم   دوست عزیز من دارم یه بازی بزرگ با آینده ام میکنم،یه لحظه ته دلت بگو خدایا کمکش کن بخاطر جوجه پنبه ایش....
2728
بله.هانا از تیدا قشنگ تره.

ممنون عزیزم

2738
خیلی قشنگههههه که😍😍😍😍😄😄

هانا جون اسم خودت هاناست؟چند سالتونه عزیزم.

تيدا خيلي زشت و بي معنيه

من هانا خيلي دوووس😍

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
هانا خیلی قشنگه 

ممنون دوستم

2706