2737
2734
عنوان

ظرفشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 70 پست
اگه قرص ميزاري لازم نيست 

اخه وقتی اومد وصل کنه گفت نمکو حتماااا بریز قرصتم اگه جلا دهنده داره نریز اکه نداره تازه جلا دهنده هم باید بریزی خوب این کارارو میکنن ادم از ظرفشویی استفاده نمیکنه دیگ😅😅

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

بله بايد بريزي

سختي ابو ميگيره

من يه مدت نريختم دستگاهم سياه شده بود و جرم بسته بود

تهرانم زندگي ميكنم

ربطي به محل زندگي نداره

اگه جزعه واجباتش نبود حتما برش ميداشتن

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما! ظرفای فلزیت خراب میشه همه

فقط فلزی؟؟؟بشقاب و اینا چی؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2728
بله بايد بريزي سختي ابو ميگيره من يه مدت نريختم دستگاهم سياه شده بود و جرم بسته بود تهرانم زندگي ...

حالا درست شد؟؟

اگه قرص ميزاري لازم نيست 

قرص برای جلا و تمیزی ظرف هست کار نمک فرق داره حتما از اون موقع که خریدی هنوز توی مخزن نمک مونده بهتره چک کنید و اگر نداره اضافه کنید چون رسوبات به خود ماشین هم خسارت وارد میکنه چند ماه یکبار هم باید ماشین بدون ظرف با جرمگیر مخصوص روشن بشه تا تمام لوله هاش پاک بشه 

ایجاد آرامش در خانواده اولویت اول من در زندگی
من با اینکه مرتب میریزم استیلام و داغون کرد😥

چیاتو خراب کرد؟؟؟

2738
اخه وقتی اومد وصل کنه گفت نمکو حتماااا بریز قرصتم اگه جلا دهنده داره نریز اکه نداره تازه جلا دهنده ه ...

مگه اينكه از قرصاي كوانتومي استفاده كني ك خودشون هم نمك دارن هم جلادهنده

من چند وقتيه كوانتومي استفاده ميكنم راضيم

بهم گفت اگه ميخاي عمر دستگاهت زياد شه هميشه از همين كوانتوميا استفاده كن

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
قرص برای جلا و تمیزی ظرف هست کار نمک فرق داره حتما از اون موقع که خریدی هنوز توی مخزن نمک مونده بهتر ...

چند وقت ی بار باید نمک بریزم هر دفه ک روشن میکنم؟؟؟

مگه اينكه از قرصاي كوانتومي استفاده كني ك خودشون هم نمك دارن هم جلادهنده من چند وقتيه كوانتومي استف ...

چنده؟؟؟

قرص برای جلا و تمیزی ظرف هست کار نمک فرق داره حتما از اون موقع که خریدی هنوز توی مخزن نمک مونده بهتر ...

كسي كه از نمايندگي واسه نصبش اومد گفت لازم نداره نمك شابد تهران اينجوريه 

من ٦ساله استفاده ميكنم هر روز و بدون نمك

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2706