2737
2739
تیر ماه اخرین باری ک خریدم 30

من یه کم جای جوش دارم.

یعنی از بین میبره جای جوش هام رو؟

دارم به لیزر فکر میکنم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
من وش زیاد دارم و میخوام پوستم روشن شه تاثیر میذاره؟

ببین عاااالی 

هرچقد بگم خوبه کم گفتم واسه عروسی دوستم رفتم ارایشگاه فردا شبش پرررر شدم. جوش ببین پرررره 

جوشا ک خشک شدن کرم زدم الان صورتم صااااااافه صاااااافه 

ای کاش میشد مرد بدون انکه مادر بفهمد........ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه کم جای جوش دارم. یعنی از بین میبره جای جوش هام رو؟ دارم به لیزر فکر میکنم.

واسه من ک عااالی بود من خیلی جای جوش داشتم همش رفت رو صورتم ی ذره لک هم نیست

2728
نههه من سه شب زدم جای جوشام رفت  انقد عادت کردم ب این کرم و پوستم و صاف و روشن کرده عادت کردم ...

وااای خدا خیرتتتت بده الهی هر چی میخوای بگیری اسمشو وقیمتشو گامل میگییی

من سه تا جوش توی عمرم طدم همین شه تا جاش مونده بدبختم کرده

خدایا کمکم کن
2738

ممنون منم میگیریم اخه جوش زدم کندمشون لک شد شب بزنم صبح بشورم؟

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
ممنون منم میگیریم اخه جوش زدم کندمشون لک شد شب بزنم صبح بشورم؟

رو بروشور نوشته شب بزنی صبح بشور ولی دکتر به من گفت شب بزن بعد از سه ساعت بشور ولی پشت دستت اگه زدی نشور بزار تا صبح بمونه

وااای خدا خیرتتتت بده الهی هر چی میخوای بگیری اسمشو وقیمتشو گامل میگییی من سه تا جوش توی عمرم طدم ه ...

مدیلن 

روشن کننده پوست.

ی کرمه ک بسته بندی کرم سفید و صورتی هم باید باشه 

من جای جوش ندارم فقط برا روشن شدن پوست میشه ازش استفاده کرد؟فقط شبا باید ازش زد؟نمیشه وقتی میریم بیر ...

نه روز نباید بزنی کرم شب هست نور خورشید نباید بخوره بهش وگرنه نتیجه کاملا عکس میده 

2706