2733
2734
عنوان

دوستان کمک& خارج رحمی

5744 بازدید | 49 پست

سلام. ببخشید من حالم بده برا همین خواستم وضعیتمو بگم شاید کسی کمکی کرد.

من دی ماه پارسال با درد شدید تو هفته پنج بارداری ب بیمارستان مراجعه کردم ک متاسفانه تشخیص خارج رحمی دادند و عمل شدم.

الآن سه ماهه ک دوباره اقدام کردیم. امشب بیستم پریودمه. و شدیدااااا هر دو تخمدانم درد دارند شدیییییید. دردشم شبیه همون درد قبلی هس ک مجبورم کرد ب بیمارستان رفتن. خیلی میترسم. کسی میدونه از چی ممکنه باشه؟ 

بعید میدونم ب تخمک گذاری مربوط باشه آخه بیستمم الان.

همش میترسم ک نکنه باز حامله ام و خارج رحمیه‌.

خیلییی ممنون میشم اگه چیزی میدونین یا حال مشابهی داشتید بگید بهم.

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیشتر سوال پیش اومد ازت بپرسم تا اینکه جواب بدم.جوابتو ک اصن بلد نیستم

جانم بگو عزیزم

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

اگه میتونی برو اورژانس زنان حتما سونوت میکنن خیالت راحت میشه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
من هم اولش مشکوک به خارج رحم بود بارداریم. یکی از علائم خارج رحم درد شدید زیر شکم و درد شانه و کتف ه ...

آره تقریبا ی هفته قبل اون یکی درد شدید تو کتف داشتم. ولی الان هیچی فقط احساس می کنم تخمدانام میخواد بترکه.

با عرض معذرت دستشویی هم نمیتونم برم از درد

2738
لطفان فردا برو و آزمايش و سونو بده 

فردا ینی جایی باز هس؟ از شانسمم الان مسافرتم

جانم بگو عزیزم

وای چطور زودتر تشخیص ندادن؟؟؟

تو شرایط خارج رحمی اصن بچه تو شکم زنده هست یا نه؟؟؟؟

مگه سونو و اینا انجام نداده بودی جرا نفهمیدن؟

جون مادر در خطر میفته درسته؟؟

چطور سقط کردی(چطور خارج کردینش؟)

خب اگه تو اقدام بودید باز ممکنه خارج رحم باشه اما ی کم زوده برای اینکه تشخیص داده شه امکان داره ک ی ...

واااااااااااااااای خیلی میترسم دعا کنین اینجوری نباشه.خیلییی سختی کشیدم تو قبلی. 

خب اگه تو اقدام بودید باز ممکنه خارج رحم باشه اما ی کم زوده برای اینکه تشخیص داده شه امکان داره ک ی ...

راستی درد کیست چجوریه؟ تجربه نکردم تا حالا

فردا ینی جایی باز هس؟ از شانسمم الان مسافرتم

بيمارستانها سونو آزمايش اورژانسي انجام ميدن 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
وای چطور زودتر تشخیص ندادن؟؟؟ تو شرایط خارج رحمی اصن بچه تو شکم زنده هست یا نه؟؟؟؟ مگه سونو و اینا ...

من موعد پریودم عقب افتاد بی بی چک مثبت شد صب با ذوق رفتم آز دادم بتام ۵۴ بود. گفتن چون کمه باید خیلییی مراقب باشم. 

بعد دو روز لک بینی شروع شد. رفتم دکتر گف احتمالا لانه گزینی دیر انجام شده و.. دوباره برا ۴۸ ساعت بعد آز نوشت ک شده بود ۴۸۰ .

وای خیلی طولانی ینی توضیح بدم؟

بيمارستانها سونو آزمايش اورژانسي انجام ميدن 

ممنونم

2706