2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم الان سه تا سیدرال مال اون بنده خدا دست منه براش گذاشتم که اگه دیگه پیدا نکردم براش پست کن ...

مرسي عزيزم 😍

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2731

خوبه والا یخچالاتونو دیدم امیدوار شدم دمتون گرم    

آخه خواهرشوهرم توی یخچالش هم اینقدررر مرتب و تزیین شدس آدم کم میاره روی طبقه های یخچالش هم قشنگ روکش میندازه خوشگل مرتب دیگه زیاااادی مرتبه یه کابینت فقط ظرفای تو یخچالی داره ماشالا  

عجب دقتي خدا وكيلي  راستش يكي از دوستاي همسرم از يه داروخانه اي تو سه راه اذري خريده بود بر ...

چه یخچال با کلاسی داشتی😩 اون چیز خوشمزه ها چیه من هیچکدومو نمیشناسم☹

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2738
چه کار بدیه. به نظر من یخچال هر خونه جز حریم خصوصی خانم اون خونه است   من اصلا جایی میرم یخچا ...

خب خونه مادرشوهرت تشنه باشی چکار میکنی؟ میگه مادرشوهرت آب بده...منم اصلا دوس ندارم اما گاهی با اکراه میرم سر یخچال مادرشوهر چون تشنمه یا یه چی واجب لازم دارم برا بچه مثلا...نمیتونم هی اونو صدا بزنم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
خانمی این چه خاله زنک بازی هستش هر کی یه چیزی داره دیگه فضولی عزیز

انگار دنبال تشنج درست کردنی شما.اینجا اگه برا فوضولی نبود که نمیومدن عکس تو یخچال بزارن و ببینن.این تاپیک فوضولیع.شما فوضول نباش ک ما فضولیم‌.

مدیونید فکر کنیدجانی دپنیستم  
2706