2737
2734
نمیدونم منظورت از این امضا چیه مثلا اسلام شق القمر کرده به زن حق مهریه داده یا چی ولی وقتی بقیه قوان ...

تا وقتی امثال این خانوم‌هست زنهای ما به هیچ حقوقی نمیرسن

....Ever since I lost hope, I live much more happier
هر کس اعتقادات خودش رو داره و نمیتونیم باورامون رو به هم تحمیل کنیم! (کاش یاد بگیریم) چون اینجا مجاز ...

توی قوانین ایران‌برای زن حقوقی وجود نداره (مثل بقیه کشورهای جهان) برای همین زن برای گرفتن تضمین برای ازدواجش (به خاطر عدم وجود حق طلاق) "مجبور" هست که‌مهریه بالا بذاره تا شاید با این اهرم یه زمان طلاق بگیره...پس حجاب نخواستن ربطی به مهریه نخواستن نداره...

اونی که حجاب نمیخواد حق ازدواج و زندگی برابر رو میخواد که کشور ما بهش نمیده پس "مجبور" هست مهریه بالا رو به عنوان "تضمین" بذاره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضات عالیه    

قربانت.خودت عالی هستی

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

اسم کاربریت جالبه.ذهن خلاقی داری.سوژه هات تکراریه.من نهایت خلاقیتم همین خواننده خاموش بود هیچ اسمیو قبول نکرد حتی عمه خاله 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2731
توی قوانین ایران‌برای زن حقوقی وجود نداره (مثل بقیه کشورهای جهان) برای همین زن برای گرفتن تضمین برای ...

نمیدونم چرا هیچکس مفهموم امضا رو درک نمیکنه، خیلی خنده داره. فقط یه دور روخوانی میکنید و جواب میدید بدون اینکه نمیدونید اصلا قضیه چیه خب اگه نمیتونید درکش کنید از دوسه نفر بپرسید اون غول ترسناکه نشید!

سلام خواننده خاموش✋😄
هم روانشناسی میگه و هم بارها تو زندگیم دیدم آدمهایی که ویژگی های خودشون رو به دیگران نسبت میدن، حس م ...

اگر عکس های من رو دیده باشید متوجه میشید که من اصلا اونطور که فکر میکنید حجاب اسلامی ندارم! بله درسته من تو خانواده ای بزرگ شدم که به حجاب اسلامی علاقمندِ اماا یه چیز تو خانواده من وجود داره که افراد خانواده به اعتقادات هم احترام میذارن و مثل کسان دیگه دموکراسی وجود نداره. 

من حوصله بحث کردن با افرادی رو ندارم که اعتقاداتشون با من متفاوته اگرم بخوام وقتش رو ندارم الآنم مثل شما حوصله اونهمه تایپ کردن ندارم و فقط میگم امضا نوشته ایِ شخصی و اگر نمیتونید بپذیرید کسی در ایران همچین عقایدی رو داره سعی کنید  راحت از کنارشون بگذرید.

روزخوش:)

راستی شاید براتون سوال باشه که یعنی الآن تو خانواده من مهریه وجود نداره؟ که باید بگم منکه مجردم اما مهریه مادر من طبق درخواست پدرم  چهارصدتاست اما اگر کسی بخواد برای مهریه و حس امنیتش ازدواج کنه همون بهتر نکنه عین آدم عاقل چشماشو باز کنه قبل ازدواج ببینه طرف مواظبش خواهد بود یا خیر! (خدا عقل و دوچشم بینا رو برای چی داده پس؟) اما الآن اون چهارصد تا به چه دردی میخوره؟ میخواد پزشو بده؟ میخواد به شوهرش بگه اگه بخوای طلاقم بدی از چاله میافتی تو چاه؟ 

وقتی میدونیم صحبتامون بی نتیجه خواهد بود و هیچ تاثیری نخواهد داشت چرا الکی خودمون رو درگیر کنیم با کسی که نمیشناسیمش؟!

سلام خواننده خاموش✋😄
هم روانشناسی میگه و هم بارها تو زندگیم دیدم آدمهایی که ویژگی های خودشون رو به دیگران نسبت میدن، حس م ...

خواستم دوباره ریپلای نکنم اما این بی دقتی جالبی بود که کردید. من به کسانی که حجاب ندارن حمله نکردم و اونارو نکوبیدم چون فقط نظرمو گفتم لطفا زمانی که از نوشته دیگران اسکی میرید لااقل بفهمید منظور چیه😂

سلام خواننده خاموش✋😄
2738
نمیدونم چرا هیچکس مفهموم امضا رو درک نمیکنه، خیلی خنده داره. فقط یه دور روخوانی میکنید و جواب میدید ...

وقتی "هیچ کس" مفهومش رو درک نمیکنه لابد مشکل از "شما"ست!!

وگرنه  لااقل "یه نفر" پیدا میشد بفهمه چی نوشتید    

سلام عزیز دلم قربونت 🌼 واقعا تصمیم گرفتم جلوشون وایسام خیلی بی زبونم به خودم خیلی ضرر زدم انقدر ریخ ...

😘😘😘😘😘😘😘😘 

منظورم از لحاظ بدنی اینکه خدایی نکرده اگه میزنت و زورت نمیرسه از این لحاظ گفتم 😆

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
چرامگه دخترت مشکل داره؟من پسرم ده روزشه دررفتگی لگن داره میترسم به کسی بگم زخم زبون بزنن

نه خدا رو شکر مشکلی نداره و کاملا سالمه، فقط زیادی ریزه میزه ست. انشالله مشکل پسر شما هم حل بشه

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
براوووو عالی بود....

ممنون عزیزم لطف داری  

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
خواستم دوباره ریپلای نکنم اما این بی دقتی جالبی بود که کردید. من به کسانی که حجاب ندارن حمله نکردم و ...

چرا اصرار داری کسی امضات رو نفهمیده خودت دوباره گفتی تناقض مضحکی تو این آدمها هست از نظر من این یه جور حمله و انتقاد به دیگرانه ، امضا هم شخصی است تا وقتی راجع به دیگران نباشه روز خوش

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
2706