2737
2734
عزیزم دخترم بهم خیلی چیزا یاد داد اینکه اگر غصه داری پنهونش کن و زندگی بکن حتی در شرایط سخت ریحانه و ...

الهی بگردم

واقعا حکمت خدا رو نمیفهمم

چرا  واقعا بوجود میاره بعد مریضی میده

آخر شوهرمو گفت بیاریید رضایت میدم بچمو میبرم خونه بذار خونه بمیره گفتم چیکار میکنی گفت میمیره دکترش گفت عذابش نده دیگه بزار راحت شه دوسال بیمارستان و سرم و خون گرفتن اگر خوبش میکرد ک این نبود وضعت پرستارام حرف شوهرمو تاکید کردن دخترمو گرفتم بغلم و رفتم خونه ده روز بعدش تو خونم تو بغل شوهرم تموم کرد فقط از خدا میخوام بهم آرامش بده و ب خانوادم سلامتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخر شوهرمو گفت بیاریید رضایت میدم بچمو میبرم خونه بذار خونه بمیره گفتم چیکار میکنی گفت میمیره دکترش ...

عزیزم به پسرت فکر کن

به شوهرت 

حالا حالاهم به بچه دیگه فکر نکن 

وقتتو بزار برا پسرت 

طفلک گناه داره

2731

من قبل از فکر کردن ب بخشیدن بقیه سعی کردم امشب خودمو بخاطر بدی هام ببخشم 

اخه کم پیش میاد برنجم و اگه برنجم زود گذره زود یادم میره کینه ای نیستم 

از خدا خاستم ببخشه منو بواسطه ابا عبدالله

و همه مردم به حاجتشون برسن

و عاقبت بخیری و سلامتی 

آمیــن🖤

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
عزیزم به پسرت فکر کن به شوهرت  حالا حالاهم به بچه دیگه فکر نکن  وقتتو بزار برا پسرت&nbs ...

پسرم شده همه زندگیم بچه دیگه نمیارم یعنی نمیتونم این گوشه ایی از سختیایی بود ک کشیدم از نظر جسمی داغونم 

2738
پسرم شده همه زندگیم بچه دیگه نمیارم یعنی نمیتونم این گوشه ایی از سختیایی بود ک کشیدم از نظر جسمی داغ ...

شما بچسب به پسرت خدا خودش درایه رحمتشو به روت باز میکنه و هر وقت صلاح بدونه یه نی نی خوشگل دیگه میزاره تو دامنت

خداروشکر کن که همسرت کنارت بود

پسرتو داری

خدارو داری

پسرم شده همه زندگیم بچه دیگه نمیارم یعنی نمیتونم این گوشه ایی از سختیایی بود ک کشیدم از نظر جسمی داغ ...

عزیزم 

پی اماتو خوندم 

واقعا ناراحت شدم 

خودم بچه ندارم مطمعنم اونجور که باید درکت نمیکنم ولی واقعا سوختم از عذابی که کشیدی 

واقعا گاهی کوچکترین حرفا باقی میمونن و تا بد میسوزونن آدمو...... حق داری 

امیدوارم روح دخترت قرین رحمت و آرامش باشه و ب حق این شب عزیز قلب تو هم سرشار از آرامش باشه 

قسمت بوده سعی کن با غمش کنار بیای پسرت نباید اذیت بشه 

مراقب خودت باش 😘😘😘😘

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  

ریحون جان از اونجایی که تو دل خودمم پر از عصه است با خوندن سرنوشت دخترت خیلی گریه کردم امیدوارم خدا بهت سلامتی و صبر بده

شما بچسب به پسرت خدا خودش درایه رحمتشو به روت باز میکنه و هر وقت صلاح بدونه یه نی نی خوشگل دیگه میزا ...

آره واقعا شوهرم تو دوسال بیماری دخترم صبور بود . کمکم کرد تو بیمارستان میگفتم برو خونه تو رو نمیزارن منم ب زور تو آی سیو میزارن میگفت باشه میرم ولی دروغ میگفت شبا تا صبح تو نماز خونه بغل آی سیو میخوابید نمیرفت خونه بعد یک هفته فهمیدم شبا نمیره خونه و تعجب میکردم ک صبح زود برام چایی و صبحونه میاورد . میگفت برو با خیال راحت بشین صبحونه بخور من پیش دخترم میمونم من استراحت کردم خونه سرحالم میگفتم چرا پس چشمات قرمزه میگفت حساسیته نگو شبا میمونده بیمارستان تا اگر پرستارا بر دارویی چیزی لازمش داشته باشن باشه تا من اذیت نشم در کل خدا نگهدارش باشه اجرشو بده 

2706