2737
2739

برا سنگ کلیم رفتم دکتر مسکن بزنه...

پرستاره امپول زد که کلا نابودم از درد...

سرم که میخواس بزنه اول که گفت رگ نداری...زد روی دستم...الانم باد کرده و از درد داره منفجر میشههههه....انگار رگ دستم داره میترکه

کلا درد کلیه مو یادم رف........

یکم وظیفه شناسی به خدا بد نیس...

اخی

کمپرس سرد بزار

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هعی هعیی واقعا قبول دارم

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2728

سرتاپای مملکت همینه،حق داری رییس بانک امین مردم بایدباشه شاه دزدانه، معلم بچه هاراکلاس خصوصی خونش میبره یاتجاوز میکنه،قاری قران...،کاسب دوست خدا شریک خون مردم میشه،پزشک وپرستارهم اینجور....البته نه همه،پلیس زنگ میزنی میگه دزدو بگیربیام تحویل بگیرم!!!!

سراسر زندگی من معجزه بود 

خدا لعنتشون کنه چند سال پیش حال همسرم بد شد کلا بدنش فلج شده بود بردیمش دکتر پرستار محترم بلد نبود رگ بگیره فشار همسرم هم در کنار بیماریش بالا بود هی سوزن رو فرو میکرد رگ پیدا نمیشد خون فواره میزد منم شروع کردم داد و بیداد بعد یهو گفت آها پیدا شد و سرم رو وصل کرد این ساعت بعدش همسرم رو بردیم یه بیمارستان دیگه و دو روز بعد درد دستش شروع شد دکتر ...اونجا هم نفهمید که عفونت کرده و مرخصش کرد دوباره روز بعد از شدت درد رفتیم بیمارستان و همسرم ده روز بستری شد تا عفونت خوب بشه 

اون پرستار سرم رو نزده بود تو رگ همینجوری فرو کرده بود زیر پوست خدا لعنتش کنه چقدر عذاب کشیدیم

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟