2410
2553
عنوان

مهد کودک دولتی بهتره یا خصوصی؟

464 بازدید | 16 پست

از کجا بفهمم دولتیه؟

فقط با تو عشقم میتونم آروم شم ...بازم مثله هر شب بیا تو آغوشم...رو هر کی به جز تو چشامو میبندم...تو رو میبینم تو آیندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من پسرم میبردم سرای محله منتها ساعتی میبردم راضی بودم سرای محله ها زیر نظر شهرداری هستن خوب بود 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من پسرم میبردم سرای محله منتها ساعتی میبردم راضی بودم سرای محله ها زیر نظر شهرداری هستن خوب بود  ...

من شهرستانم سارا جان

فقط با تو عشقم میتونم آروم شم ...بازم مثله هر شب بیا تو آغوشم...رو هر کی به جز تو چشامو میبندم...تو رو میبینم تو آیندم
2714

بچه ها اصلا نمیدونم شهرمون دولتی داره یا نه..از کجا باید بفهمم

مهد رو نمیدونم اما تجربه مدرسه زمان بچگی خودم که هم دولتی خوندم هم غیر انتفاعی

قطعا جاهای غیر انتفاعی و خصوصی ترجیح میدم

به لحاظ بهداشت ، رفتار ، آموزش 

خیلی سخته عاشقش باشی اما نتونی بگی...
ولی مهد دولتی فکرنکنم داشته باشیم😃😃

من خودم مربی مهد بودم خدایی از دل و جون مایه میزاشتم واسه بچه ها مخصوصا یکی از مربی از جیب خودش خرج میکرد ک بچه ها بیشتر آموزش ببینن 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
من خودم مربی مهد بودم خدایی از دل و جون مایه میزاشتم واسه بچه ها مخصوصا یکی از مربی از جیب خودش خرج ...

من جایی برای دخترم پرسیدم ۱۵ تا بچه با یه مربی ...هنگ کردم چطور میتونه یک مربی این تعداد بچه رو کنترل کنه..به نظرم اومد مدیر پول پرستی داشت اون مهد

گمون نمیکنم مهد دولتی داشته باشیم من نشنیدم

پیش دبستاتی دولتی داریم ولی مهد نه

اابته بپرس عزیزم مطمئن شی

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
2706