2733
2734
عنوان

حساسیت به قطره مولتی ویتامین

9639 بازدید | 15 پست

دوستان پسرم ۳ماه و ۶روز ش هست،۳ماهگی بردمش بهداشت برای سنجش قد و وزن،آ د تموم کرده بودن گفت بجاش مولتی ویتامین بده بهش مشکلی نداره،از اون روز تا حالا تعداد دفعات مدفوع زیاد شده ۶بار در روز تقریبا،بوی بدی هم پیدا کرده،کسی تجربه ای داره ممکنه بخاطر مولتی ویتامین باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکترش گفت شنبه بیارش مطب الان تاسوعا نیستن بعله حالت خلطی و بدبو هم شده

عزیزم چی شد.بچتون به مولتی حساسیت داشت یا چیز دیگه ای،؟دختر منم دفهش زیاد شده و خلطی و گاهی با بوی بد.اگه هستید لطفا جواب منو هم بدید

2738
دختر منم به مولتی و آد و آهنی  که میوه ای باشن حساسیت میده و صورتش دون دون میزنه من مال بهداشت ...

سلام ببخشید منم دخترم به مولتی ویتامین واهن الرژی داره چی بهش میتونم بدم که خوب باشه

دختر منم به مولتی و آد و آهنی  که میوه ای باشن حساسیت میده و صورتش دون دون میزنه من مال بهداشت ...

سلام دوستِ عزیز میشه بگید چه مارکی میخرید ..هم مولتی ویتامین هم اهن؟؟ممنون😘

سلام اگه هستین لطفا جوابمو بدین،. دختر منم به مولتی و اهن حساسیت داره،. لطف میکنید بگید شما به دخترتون چه مارکی میدادین؟ اسم مولتی و اهن یا اد رو میگید، با تشکر 

سلام ببخشید منم دخترم به مولتی ویتامین واهن الرژی داره چی بهش میتونم بدم که خوب باشه

سلام اگه هستین لطفا جواب بدین،. دختر تون به اهن و مولتی حساسیت داشت،. چه مارکی اهن و مولتی خریدین.، میشه بگین اسمشو

سلام اگه هستین لطفا جواب بدین،. دختر تون به اهن و مولتی حساسیت داشت،. چه مارکی اهن و مولتی خریدین.، ...

سلام پسر منم هم قطره آهن و هم مولتی ویتامین براش حساسیت اورد دکتر گفت فقط قطره اد استفاده کنم

سلام اگه هستین لطفا جواب بدین،. دختر تون به اهن و مولتی حساسیت داشت،. چه مارکی اهن و مولتی خریدین.، ...

عزیزم قطره آد شهردارو وآهن سیدرال فقط این دوتا حساسیت زا نیستن من ۲ساله که به دخترم اینارومیدم شدیدترین آلرژی داره اگر آد شهردارو پیدانکردی ازبرنامه ترب سفارش بده 

2706