2726
عنوان

احساسات من موقع دیدن فیلم!!

235 بازدید | 26 پست

بچه ها امروز سه تاوفیلم سینمایی دیدم

ملی وا ره های نرفتش

ماحی

زیر سقف دودی

خیلی روم تاثیر میذارن.خیلی احساساتی میشم.و احساس عدم امنیت میاد سراغم.واقعا دلیلشو نمیدونم.تو زیر سقف دودی سه بار قشنگ چشام پر شد.

کسی هس اینجوری باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

احساس عدم امنیت واین حرفا نه اما احساساتی بله منم زیاد به خاطر فیلم و کتاب بغض یا حتی گریه می کنم

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 

من اونجا که میگفت

موهامو رنگ کردم پدرت منو ندید توهم منو ندیدی عین بابا خیلی گریه کردم

خیلی شبیه زندگی منه 

فقط پسرم دو سالشه 

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
احساس عدم امنیت واین حرفا نه اما احساساتی بله منم زیاد به خاطر فیلم و کتاب بغض یا حتی گریه می کنم

من کلا بهم ریختم.روانشناسی خوندم.انگار بقول روانشناسا تمام حس های حل نشده ذهنم دوباره بیدار میشن

شیرین توی فیلم زیرسقف دودی خیلی گناه داره البته خودشم مقصره ولی ن ک خیانت ببینه, چقدر زنا گناه دارن

شیرین باید چیکار میکرد ؟

فکر کن من شیرین با این تفاوت که پسرم دوسالشه 

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
2706