2726
من نیز شوهرم میگ کجا بریم یه مشت پسر قرتی با دخترای ارایش کرده ریختن تو شهر کسی خاست تو خونه عذاداری ...

دیشب خاله و دختر خاله رو دیدم متاسفانه افتضاح انگار می خواستند برن عروسی، مادرم گفت حداقل ناخن هایتون رو تو این شبا درمی آوردید دختره نزدیک بود از خودش فتوا صادر کنه و دیگه مادرم هیچی بهش نگفت

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تا کی؟؟😶

تا 12 شب طول می کشه بعد نذری میدن 

همسایمون هست راه دور نیست که نگران برگشت باشیم

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2728
دیشب خاله و دختر خاله رو دیدم متاسفانه افتضاح انگار می خواستند برن عروسی، مادرم گفت حداقل ناخن هایتو ...

😂😂😂اره دلشون پاکه بقول خودشون

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
دلم میخاد برم ولی واقعیتش میگم اگه عزاداری رفتارتو درست کن شرمنده میشم سالی اولیه که هیچ جا نرفتم & ...

چرا اخه

عزاداری هم برو رو خودت هم کار کن

دوتا چیز بی ربط نیستن بنظرم مکمل همندمثل اینکه بخای لاغرشی باید هراز کاهی ورزش هم بکنی 

🙂

توو خونه راحتترم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چرا اخه عزاداری هم برو رو خودت هم کار کن دوتا چیز بی ربط نیستن بنظرم مکمل همندمثل اینکه بخای لاغرش ...

هی جونم راست میگی امید به خدا شاید تونستم خودمو راضی کنم برم

میشه از خدا بخواهید پدرم درمان بشه عزیز    .....

ساعت ۹ میریم انشالله... هععی دیگه تموم شد 😔😔😔

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
هی جونم راست میگی امید به خدا شاید تونستم خودمو راضی کنم برم

عزيزم همه كسايى كه ميرن مراسم ،قديس و قديسه نيستن ميرن كه يكم قلبشون اروم شه يكم اروم شن اگه واقعا دوست دارى برى برو با اين حرفا خودتو اذيت نكن

😂😂😂اره دلشون پاکه بقول خودشون

كاش زبون هامون پاك بود و نيش نميزديم! تو اين چند شب همه ميشن پسر پيغمبر از روز بعد عاشورا دوباره همون ادم هاي هميشه كم فروش، تهمت زن، خاله زنك و مردم ازار ميره تا سال بعد چه مردمان نازنيني داريم بايد بهشون افتخار كرد

عزيزم همه كسايى كه ميرن مراسم ،قديس و قديسه نيستن ميرن كه يكم قلبشون اروم شه يكم اروم شن اگه واقعا د ...

فدای تو عزیز مجلس آقا امام حسین یه لیاقتی میخواد هیچوقت اینجور نبودم 

میشه از خدا بخواهید پدرم درمان بشه عزیز    .....
2706