2737
2734
عنوان

بچه های افسریه

196 بازدید | 6 پست

سلام سلام

شنیدم عاشورا تو افسریه تو خیابون یه سفره بزرگ پهن میکنن 

کسی میدونه کجای افسریه هست؟؟؟

و کی سفره پهن میشه؟؟؟

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

کسی نمیدووووووننننه؟؟؟

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من خودم و خانواده ام حدود 50سال افسریه هستیم ولی همچین چیزی نشنیدم مهمترین جاهای که همه دسته ها میرن بیست متری افسریه و جلوی مسجد جامع هست من خونه ام روبروی مسجد جامع هست اصلا همچین چیزی نه دیدم نه شتیدم ولی عزهداریهای اون محل خیلی زیاد و با شکوه برگزارمیشه با اینکه چهار سال دفتم از اون محل این ایام میرم افسریه

2731
عزیزم من خودم و خانواده ام حدود 50سال افسریه هستیم ولی همچین چیزی نشنیدم مهمترین جاهای که همه دسته ه ...

گفته یکم بالا تر از شادی های زندگی .

منم هر چی گشتم و پرسیدم کسی چیزی نمیدونست

ولی میگه ۳ ساله اونجا میره

عزیزم الان دیدم تو کوچه ده اول به اتوبان سفره حضرت رقیه برای شام غریبان پهن بود خیلی جمعیت رفته بودن ...

سلام عزیزم

اره تو کوچه ده بود خیلی قشنگ بود.