2726
عنوان

شما بودین چی کار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 89 پست
من شوهرم بم بگه برو گم شو دیگه باش حرف نمیزنم ینی چی بخدا معلومه هدفش چیه.من اول فک کردم عقدی

تروخدا اینجوری تو دل من خالی نکنید من خودم خیلی دوسش دارم کلی تلاش کردم واسه خاستگاری اومدنش دلم نمیخاد همه چی خراب بشه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما به زمانی که خواستگاری میان وصیغه محرمیت خوندیم میگیم نامزد وبعد عقد دیگه زن وشوهر محسوب میشیم

ماها ترك هستيم كلا صيغه نداريم اكثرا عقد ميكنن

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2728
تروخدا اینجوری تو دل من خالی نکنید من خودم خیلی دوسش دارم کلی تلاش کردم واسه خاستگاری اومدنش دلم نمی ...

وای خدای من چقدساده ای،دوس ندارم مث خودم بشی،اون نباید توروازدست بده دیوونه نباش

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
تروخدا اینجوری تو دل من خالی نکنید من خودم خیلی دوسش دارم کلی تلاش کردم واسه خاستگاری اومدنش دلم نمی ...

پس بگو چشم، پای همه موارد غیر قابل پیش بینی اقایون هم وایسا

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود......  .
حالم ازاین حرف بهم میخوره،نمیتونم دوسشدارم،أه چقدلطمه خوردیم سراین حرف😢😢😢حالاداغی نمیفهمی،اصن نمی ...

همیشه همینجوریه چیزی بگم بدتر میشه نمیدونم چی کار بکنم زندگیمو نگه دارم لطفا کمکم کنید 

اخه ی سریام میگن خشک خالی نمیشه مرده و این حرفا نکنی ز دستش میدی 

اشتباه محضه من از اول دوستي تا عقد حتي شوهرمم دستشم بهم نخورد

بعدشم تا چند ماه فوق فوقش بوس رو گونه يا بغل بود

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

چه بد حرف زده

از نظر من دیدگاه شخصیه من وقتی محرم نیستم لزومی به بوس و بغلو این ها نیست و ترجیح میدم نباشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
همیشه همینجوریه چیزی بگم بدتر میشه نمیدونم چی کار بکنم زندگیمو نگه دارم لطفا کمکم کنید 

چرااون کاری نکنه زندگیتونونگه داره،مگه عاشقت نیس مگه نمیخوادت هنوزنامزدین ازت همه چی میخوادپس فرداازت سیرمیشه میگه نمیخوامت،بزارعقدت کنه محرم بشین ۴سال عقدبمونین چرانامزد،

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
اخه ی سریام میگن خشک خالی نمیشه مرده و این حرفا نکنی ز دستش میدی 

اگه قراره با این چیزا از دستش بدی همون بهتر که از دست بدی 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
2706