2737
2734
عنوان

امروز ورم دارم

113 بازدید | 14 پست

امروز خیلی دست پام ورم کرده تاحالا ورم نداشتم فشارم پایینه غذا شورم نخوردم چکار کنم ورم کم کنم ممنون راهنماییم کنین

تیکر تولد یکسالگی پسرگلم هستش  
برنج و سردی نخور. البته ورم عادیه.فقط یه آزمایش ادرار بده که مسمومیت حاملگی نباشه.فشار ت رو هم برو ...

ممنون عزیزم

راستی شما دیابت بارداری داشتین درسته؟

وزن اضاف،کردین تاالان یا نه و قندتون الان چندمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم راستی شما دیابت بارداری داشتین درسته؟ وزن اضاف،کردین تاالان یا نه و قندتون الان چندمیش ...

خواهش.آره.من 12 کیلو اضا ف کردم.دیابت م با انسولین کنترله.یه چند روزیه رفته بالا.معمولا ناشتام رو 100.دو ساعته رو 130

تو مرا جان وجهانی
2731
برنج و سردی نخور. البته ورم عادیه.فقط یه آزمایش ادرار بده که مسمومیت حاملگی نباشه.فشار ت رو هم برو ...

تاشنبه باید روزی شش دفعه تست بدم قبل ازغذا یک ساعت بعدازغذا دکتر غدد گفت اگر قند بعد غذام بالا140باشه انسولین شروع میکنم قندم150یا170اینا میره میترسم انسولین نیاز نداشته باشم و الکی استفادت کنم

تاالان وزن نگرفتم پنج کیلو از وزن اول بارداربم کم کردم 

خواهش.آره.من 12 کیلو اضا ف کردم.دیابت م با انسولین کنترله.یه چند روزیه رفته بالا.معمولا ناشتام رو 10 ...

دکترت مشخص نکرده بخاطر دیابت طبیعی زایمان میکنی یاسزارین؟

دکترت مشخص نکرده بخاطر دیابت طبیعی زایمان میکنی یاسزارین؟

دو شنبه سونو 34هفتگی دارم.بعد ببینم کی تاریخ میزنه واسا سزارین.

البته با دکتر قبلی صحبت کردم گفت بیا سزارین ت میکنم.

دلم میخواد38 سزارین بشم.با خیال راحت دنیا بیاد.

خدا کمک هم مون کنه

تو مرا جان وجهانی
تاشنبه باید روزی شش دفعه تست بدم قبل ازغذا یک ساعت بعدازغذا دکتر غدد گفت اگر قند بعد غذام بالا140باش ...

مال من رعایت نکنم میره 150ّ.

البته دکتر م گفت انسولین واسا جنین ضرر نداره.قند خطرناک ه.

وزن جنین خوبه

تو مرا جان وجهانی
2738
دو شنبه سونو 34هفتگی دارم.بعد ببینم کی تاریخ میزنه واسا سزارین. البته با دکتر قبلی صحبت کردم گفت بی ...

بچتون بریچه یا سفالیک؟بخاطر دیابت سزارین میشین؟

مال من رعایت نکنم میره 150ّ. البته دکتر م گفت انسولین واسا جنین ضرر نداره.قند خطرناک ه. وزن جنین خ ...

ببخشید اینهمه سواال میپرسم بخدا خیلی نگران بچه ام دیشب مدام گریه میکردم خداخودش نگهداربچه هامون باشه ان شاالله من سونو31هغته رفتم رشد بچه بخاطر قند زیاد شده 33هفته نشون داد با وزن 1950براهمون منم وزن نگرفتم معرفی شدم به دکتر غدد وزن من مهم نیست به حق اذان بچم سالم باشه خیلی گریه میکنم میترسم انسولینم بزنم افت قند پیدا کنم 

هروعده چند واحد میزنی عزیزم؟؟؟؟؟

ببخشید اینهمه سواال میپرسم بخدا خیلی نگران بچه ام دیشب مدام گریه میکردم خداخودش نگهداربچه هامون باشه ...

نه نترس.گریه و استرس وحشتناک قند رو بالا میبره.

من از کم شروع شد الان زیاده.نارنجی 10تا صبح.10 ظهر ،10 تا شب.

قبل خواب 30،بعد صبحانه 20 سبز

تو مرا جان وجهانی
نه نترس.گریه و استرس وحشتناک قند رو بالا میبره. من از کم شروع شد الان زیاده.نارنجی 10تا صبح.10 ظهر ...

ان شاالله جفتمون همه باردارا دیابتی بچه هامون سالم دنیا بیان سالم بزرگ بشن به حق این روزها التماس دعا...

ان شاالله جفتمون همه باردارا دیابتی بچه هامون سالم دنیا بیان سالم بزرگ بشن به حق این روزها التماس دع ...

دختر دایی م ماه آخر قند گرفت رو 200بود.زایمان طبیعی کرد.خدا رو شکر دوتاشون سالمن

تو مرا جان وجهانی
دختر دایی م ماه آخر قند گرفت رو 200بود.زایمان طبیعی کرد.خدا رو شکر دوتاشون سالمن

من از21هفتگیم مشخص شد همش میرفت بالا رژیم میگرفتم دیگ الان غیر قابل کنترله از امروز صبح انسولین شروع کردم دو واحد صبح زدم یک ساعت بعدش تست گزفتم شد200فکرکنم.باید دکتر تعدادش زیاذ کنه فعلا نمونه انسولینم خودکاریه نارنجی

2706