2737
2734

ماه چهارممه دعا کنید مامان شم بیام خبر خوششو بدم هدیه ی محرم امسالم بشه 

اگه بچم پسر شد اسمشو یا بذارم علی یا حسین یا امیرعباس

الهی آمین

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

انشالله رو اسم امیرحسین هم فکر کن قشنگه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایشالا زود زود مامان بشی یه نی نی توپول موپول بهت بده خدا 😍

بابا لنگ دراز عزیز: تو هرگز جوابم رو ندادی  در حالیكه خیلی مهمه. تو كچلی؟ دقیقا طرح ریخته بودم كه تو چه شكلی هستی _به صورت دلخواهم _ تا اینكه رسیدم به سرت ، و دیگه گیر كردم. نتونستم تصمیم بگیرم كه موهات سفیده یا سیاه یا یه كمی خاكستری و یا هیچكدوم .
2738
ممنونم امروز بغضم ترکید تو هیئت خیلی دلم شکست

پنج تا صلوات فرستادم واسه مامان شدنت عزیزدلم الهی ک خدا ی نی نی ناز و خوشگل بزاره تو دامنت غصه نخور فداتشم اگ امروز دلت شکس و بغضت ترکید مطمعننن باش امام حسین این دل شکستنتو بی جواب نمیزاره مطمعنم ک جوابتو میده تو فقط توکل کن ب خدا و غصه نخور

پنج تا صلوات فرستادم واسه مامان شدنت عزیزدلم الهی ک خدا ی نی نی ناز و خوشگل بزاره تو دامنت غصه نخور ...

ممنونم عزیزم دلمو روشن کردی انشالله حاجت روا شید

2706