2726
عنوان

بنظرتون درسته طلا بفروشم

214 بازدید | 13 پست

میخوام ب شوهرم پیشنهاد بدم ک طلا بفروشیم ک یکی از قسطامون رو صاف کنم.نمیدونم درسته یا نه...

نظرتون چیه

بیاید مهربونی کنیم تا دیر نشده........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برام مهم نيست كه دست و گردنم طلا باشه مهم راحتي زندگيمه و اون شوهر بدبختم كه انقدر كار كنه همش بره واسه قسط من خودم ميفروشم الان تصميمشو دارم گذاشتم تعطيلات تموم شه بعد البته چيزيم ندارما همرو فروختم و قسط داديم چون واقعا درآمد كفاف زندگيمونو نميده 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹
من برام مهم نيست كه دست و گردنم طلا باشه مهم راحتي زندگيمه و اون شوهر بدبختم كه انقدر كار كنه همش بر ...

ما هم واقعا نمیرسونیم شوهرم ک از سر کار میاد میره مسافر کشی....اصلا نمیدونم زندگی چیه...

منم اصلا اهل طلا نیستم ولی از طرفی میگم شاید روزهای سختر هم باشه

ما هم واقعا نمیرسونیم شوهرم ک از سر کار میاد میره مسافر کشی....اصلا نمیدونم زندگی چیه... منم اصلا ا ...

آره اينم حرفيه ولي من فعلا دارم در حال زندگي ميكنم شايد فردا نباشم ولي آينده نگريم خوبه خيلي زندگي سخت شده خيلي خدا باعث و بانيشو لعنت كنه شوهر من مغازه داره خوب بود وضعيتمون الان كه اينجور شد بدبخت شديم داره مغازه رو جمع ميكنه 

گلم اگه انقد طلا داری ک بتونی همه قسطاطونو صاف کنی اره بفروش بعد سعی کن از مقدار قستی ک قبلن میدادین بردارین برا پس انداز اینجوری هیلییی بهتره طلا میخوای چیکار.....مثلا اگه الان ۴۰۰ قسمت میدین اون موقع تو ۱۵۰ بردار برا پس انداز  ۲۵۰ هم تو دستتون

برام دعا کنید نی نیم اول سالم باشه بعد ی گل پسر باشه.....دعا کنید خدا بهم امیر عباسی بده👶برا سلامتیش و گل پسر بودنش ی صلوات مهمونم کنید.😍😘الاهی ب حق بی بی فاطمه دامنه همه منتظرا سبز بشه ....آمینو از ته دلت بگو😍
گلم اگه انقد طلا داری ک بتونی همه قسطاطونو صاف کنی اره بفروش بعد سعی کن از مقدار قستی ک قبلن میدادین ...

ما حقوقی ک بدستمون میرسه ۵۰۰هست قسطامون هم۲میلیون.ک باید بره مسافر کشی ک جبران بشه

مغازه چي داره اجاره بود؟

آره عزيزم اجاره است ، مغازه اسباب بازي و عروسك و دكوري و اين چيزا انقدر جنسا گرون شده كه مجبوره جمع كنه ، يه جنسي كه ميخريد ٨٠٠٠ قبل عيد كم كم شد ١٢ تومن ، ١٥ تومن الان شد ٢٢ تومن خريدش يعني فاجعه اين ٨٠٠٠ ميخريد ١٥٠٠٠ ميفروخت يعني واقعا ديگه نميشه كار كرد فروش خيلي پايينه ، ماهي ٤ تومن اجاره مغازه، پول برق و اينا به كنار ، ماليات ، اجاره خونه اصلا يه وضعي شده بدبخت شدن بيشتر كاسبا 

آره عزيزم اجاره است ، مغازه اسباب بازي و عروسك و دكوري و اين چيزا انقدر جنسا گرون شده كه مجبوره جمع ...

خدا بهمون رحم کنه.خیلی اوضاع بد شده.واقعا شوهرامون گناه دارن هر چی میدون بازم عقبن