2726
عنوان

پوشک بچه🙄👶🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 49 پست
جدی؟تازگی؟ ینی نم نزد؟ من میترسم مارکای ک خیلی معروف نیست بد باشه برا دخترم😢اخه میگن دختر خ حساسه ...

نه تقریبا دو سال پیش استفاده میکردم خوب بود بنا به عفونت گرفتن باشه فرق نمیکنه چه پسر چه دختر تفاوتی نداره حتی التهاب پوستی هم برا هردو دردناکه

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که شوهرم نمیذاره عوضش کنم میگه صبر کن شاید دوباره جیش کرد نکنه عوضش کنی جیش کنه یک پوسک دیگه استف ...

خدا از بانی و باعثهاشون نگذره که باعث میشه پدر به چیزی که نباید فکرش رو درگیرش کنه به خاطر مشکلات معیشتی فکر کنه.ولی گناه دارند بچه ها😔😔😔

2728
مای بیبی میگیرم، ارزونتر از مای بیبی چی هست؟

چندتااینجااسم بردن دیگه 

مای بی بی کجاش ارزونه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
مای بیبی میگیرم، ارزونتر از مای بیبی چی هست؟

بااون کیفیت افتضاحش،یه بارکه بچه جیش میکنه شل میشه وآویزون میشه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
آخه میگن بعد یه ساعت پودر میشه میریزه. شما چند ساعت یه بار عوض میکنی؟ نم پس نمیده؟

پودر؟؟نههه اصلاا نه نم هم نمیزنه هر ب ۳تا ۴ ساعت عوص میکنم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
چه خوب. این دفعه ببم میگیرم امتحان میکنم. ممنون

من همیشه مولفیکس بودم دیگه سایز ۶ ۲۸تایی شد ب ۷۲تومن تو کوروش هست نخریدم....ببم الان ۳۰ تایش سایز ۵ واسم اوردن ب ۴۷ تومن راضی ام و ببم از کارخونه مولفیکس....و کوکومی از کارخونه مای بی بی....تقریبا همممه برندی زدم بارلی مرسی کانفی ....ببم رضایت بخشه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706