2726
عنوان

پوشک بچه🙄👶🏻

527 بازدید | 49 پست

خانوما با توجه به قیمت فضایی مولفیکس و تلاش برای نخریدن و ادب شدنش🙈

کسی تاحالا پوشک نستا بیبی امتحان کرده و داشته؟؟

امروز یکی گفت قیمتش کمتره و کیفیتش هم خیلی خوبه؟!!!

مای بیبی چطوره؟؟؟

🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فعلا ارزون ببم بوده...اونی ک گفتی رو نشنیدم...مولفیکس دیگه نمیخرم....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

مای بی بی افتضاحه،من پارمیس استفاده میکردم هم قیمتش خیلی خوب بود هم کیفیتش 

سر دوتابچه هام استفاده کردم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
واقعا؟؟؟؟اللن رفتم مولفیکس بخرم گف۶۵ تومن البته نمدونم چندتایی😭اقا واقعا زوره😭😭😭

اره زوره خیلی، من دخترمو روزی دوبار عوض میکنم اما دیدم گناه داره روزی سه بار حالا عوضش میکنم

تصمیم گرفتم دیگه اول به کارهام برسم بعد بیام نی نی سایت😖😄

من نازنشان میگیرم چهل تایی سی تومن خیلیم خوبه

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
2706