2726
عنوان

دخترم 😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچم خوش خوابه😍😍😍😍😍😍فقط باید اطراف سروصدا نکنن چون زود از خواب میپرع😐😐😐😐😐😐😐

دقیقا ماله منم همینجوره با کوچکترین صدا بیدار میشه

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         
2728
جیگرم بوسش کن دختر منم همین بود بس که میخوابید دق میاوردم برا بیدار کردن وشیر دادنش

میگن بیدارش نکنید خودشون بیدار میشن منم بیدارش نمیکنم خودش بیدار میشه 

کم کم ساعت خوابش کم میشه گلم الان زوده با بزرگ شدن کمتر میشه پسر من نبین که از اول کم خواب بود ولی بچه ها معمولا اول پر خوابن بعد کم کم خواب کم میشه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
میگن بیدارش نکنید خودشون بیدار میشن منم بیدارش نمیکنم خودش بیدار میشه 

نه یه وقت تو خواب افت قند پیدا میکنه دیگه حداکثر دیدی 3 ساعت شد بلندش کن سینتو بذار دهنش شاید تو خواب خورد اگه نخورد که حتمی بیدارش کن

کم کم ساعت خوابش کم میشه گلم الان زوده با بزرگ شدن کمتر میشه پسر من نبین که از اول کم خواب بود ولی ب ...

بهتر خوابشون کم بشه میتونیم بریم بیرون الان من نمیتونم برم بیرون همش تو خونه نشستم خسته شدم بخدا

نه یه وقت تو خواب افت قند پیدا میکنه دیگه حداکثر دیدی 3 ساعت شد بلندش کن سینتو بذار دهنش شاید تو خوا ...

من شب شیر خشک بهش میدم ک سیرررر بشه راحت بخابیم خودش بعد 6ساعت بیدار میشه واسه شیر دیگه شیر خودمو ک میدم هر 2.3ساعت بیدار میشه میدمش میخابه 

بهتر خوابشون کم بشه میتونیم بریم بیرون الان من نمیتونم برم بیرون همش تو خونه نشستم خسته شدم بخدا

اولش طبیعیه صبور باش ولی برای منم خوب نبود همش بیدار بود من ۳ سال بی خوابی کشیدم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اولش طبیعیه صبور باش ولی برای منم خوب نبود همش بیدار بود من ۳ سال بی خوابی کشیدم 

وواییی سخته بیخابی 

وواییی سخته بیخابی 

اره خیلی بد بود الانم خوابش کمه ولی خب بردم دکتر با قرص بهتر شد از ۳ سالگی

من شب شیر خشک بهش میدم ک سیرررر بشه راحت بخابیم خودش بعد 6ساعت بیدار میشه واسه شیر دیگه شیر خودمو ک ...

شیر خشک خطریه ها زن برادرم این کارو میکرد بچه عقل رس که شد حدود 6 ماه دیگه هر کارش کردن شیر مامانسو نخورد