2703
2553
عنوان

دخترم 😳😳😳

471 بازدید | 28 پست

دختر دوماهو نیمه دارم خیلی میخابه یعنی از دیشب ک ساعت خوابیده تا الان همش رو هم یک ساعت بیدار شده و دوباره خوابیده کسی بوده بچش اینجوری باشه دلیلش چیه ؟؟

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای من برعکس بود خواب نداشت اصلا الانم خیلی کم خوابه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2720

دختر خاله ی منم همینطوره نگران نباش

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
پسر منم ۴ماهشه زیاد میخوابه،فک نکنم مشکلی باشه 

یعنی مشکلی نداره میترسم شاید مشکلی داشته باشه فقط شیر میخوره دوباره میخابه 

2714
برو خداروشکر کن میخابه...دوستم بیچاره خواب نداره بس ک بیداره بچش

خداروشکر خخخخ 

خب تمیشه اینجور بیرون رفت همش تو خونه هستم خسته شدم 

یعنی مشکلی نداره میترسم شاید مشکلی داشته باشه فقط شیر میخوره دوباره میخابه 

ن عزیزم هیچ مشکلی نیست،تازه بچه شما الان تو ی سنی هستن ک مدارم در حال خوابن و رشدشون تو خوابه،بچه کارش همینه دیگه بخورو بخوابه

بچه ها تا 4 ماهگی میتونن حتی تا 20 الی 22 ساعت در طول روز هم بخوابن.فقط حواست باشه دو سه ساعت یکبار ...

واشه شیر خودش گریه میکنه شیر میخوره میخابه 

ن عزیزم هیچ مشکلی نیست،تازه بچه شما الان تو ی سنی هستن ک مدارم در حال خوابن و رشدشون تو خوابه،بچه کا ...

خب خداروشکر خیالم راحت شد مرسی عزیزم.

2706