2726
انشالله ب حق اذان ک داره بگوشم میرسه  ب حاجتت برسی عزیزم😍الهم صل علی محمد وال محمد... برای جو ...

ممنون عزیزم. ۳ تا برای سلامتی خودت و حاجت روایت خوندن. ۳ تا هم برای فرشته کوچولوت که انشالله سلامت تو بغل بگیریش و خوشبختیش را ببینی

❤❤❤روياها نتيجه ميليون ها انتخاب اندميلياردها شكستو تعداد كمى موفقيت ...شجاع باش و روياهاتو دنبال كن
عزیزم واس ازدواج موفق خواهر من و خوشبختیش دعا کن  انشاالله حاجت روا بشی منم واس تو خوندم

۶ تا خوندم به نیت خوشبحتی خوهرتون و حاجت روایی خودتون انشالله

❤❤❤روياها نتيجه ميليون ها انتخاب اندميلياردها شكستو تعداد كمى موفقيت ...شجاع باش و روياهاتو دنبال كن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما امشب با دلای پاکتون دعام کنید خیلی دلشکسته و ناامیدم از امام حسین بخواین حاجتم بده خودم که خو ...

میگن اگه ۱۳۳ بار ذکر یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین  از ته دل و با خلوص نیت بگه حاجت روا میشه و حضرت ابالفضل دست خالی برش نمیگردونه.ان شاالله حاجت روا بشید

#در_خانه_بمانیم
ان شاالله به خواسته قلبیت برسی عزیزم التماس دعا

ممنون عزیزم.انشالله حاجت روا بشید

2728
میگن اگه ۱۳۳ بار ذکر یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین  از ته دل و با خلوص ...

ممنونم عزیزم به نیت حاجت روایی همه حتما میخونم

ممنون عزیزم. ۳ تا برای سلامتی خودت و حاجت روایت خوندن. ۳ تا هم برای فرشته کوچولوت که انشالله سلامت ت ...

مرسی عزیزدلم خیلی دل مهربونی داری😍

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
میگن اگه ۱۳۳ بار ذکر یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین  از ته دل و با خلوص ...

حتما امتحان میکنم من همه راهی رفتم فقط خود خدا می‌دونه چقدر زاری کردم به هر چی تونستم چنگ زدم اما نشد

حتما امتحان میکنم من همه راهی رفتم فقط خود خدا می‌دونه چقدر زاری کردم به هر چی تونستم چنگ زدم اما نش ...

انشالله به حق این شب های عزیز به بهترین شکل به خواسته هات برسی و ولت شاد بشه

برامنم بخون ممنون

انشالله حاجت روا بشید دوست عزیز

@iiisaba    

دوست عزیزم به نیت شما هم خوندم انشالله حاجت روا بشی و مشکلت حل بشه

2706