2737
2734
فرمول دارویی؟ بدون مشاهده نمیشه نسخه پیچید که، ولی محصولات پوستی مخصوص اقایون هم وجود داره تو بازا ...

سایت یا مقاله یا توصیه ای کنید که پوستم رو بهتر کنم

من محل کار سرپرست هستم و مسعولیتم سنگینه و برام استرس زا هستش.

35 سالمه

سایت یا مقاله یا توصیه ای کنید که پوستم رو بهتر کنم من محل کار سرپرست هستم و مسعولیتم سنگینه و برام ...

بهترین کار اینه مراجعهکنید دکتر متخصص پوست تا درمان مخصوص خودتون انجام بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زن مرده... دیوونه      

واالاا😬😬

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت
نه چرا بخنده ،

چه خوب این تاپیک باعث شد سوالمو از شما بپرسم، امروز یه پست درباره فیلر زده بودم کسی اطلاع نداشت متاسفانه. روی تاپیک خودتون پیام میزارم. مرسی   

2738
سلام ،من رتبه دورقمی کنکور و رزیدنتی بودم،رزیدنتی رتبه سی و نه، داخلی پارسیان ومینورها دکتر کرمی رو ...

خانوم دکتر به نظرتون واسه کسی که 28 یا 29 سالشه

پزشکی خوندن دیر نیست؟

من امسال کنکور شرکت کردم رتبم شد2000 پزشکی بین الملل آوردم ولی به خاطر شهریه گرونش نرفتم 

به نظر شما الان تو این سن ارزش داره واسه پزشکی 

تلاش کنم ؟داروسازی چطور؟

حدود28 سالمه

لایک نفرمایید😊
خانوم دکتر به نظرتون واسه کسی که 28 یا 29 سالشه پزشکی خوندن دیر نیست؟ من امسال کنکور شرکت کردم رتب ...

سلام یاسی جون،افرین دو هزار هم خیلی خوبه واسه شما که سالها دوری از درس و مدرسه،

عزیزم پزشکی طولانیه خیلی و طاقت فرسا،دوستانه بهت داروسازی رو پیشنهاد میکنم🌺🌺

با اجازه از همه ؛من یکی سوالی از خانم های مجرد می پرسم؛ آیا اگر خانم ها اگر ازدواج نکنند رفتار آنها ...

نه پايين نمياد مثلا من هيچوقت از خواسته هام كوتاه نيومدم اما خواسته ها و شناختم با زياد شدن سن متفاوت از قبل شد و بهتر ميفهمم كه دقيقا دنبال چي هستم

2706