2726

من دو تا دختر دارم و طبیعتا دوست دارم پسر هم داشته باشم...

اما خدا رو شکر شوهرم و کلا فامیل خیلی شعورشون بالاست و سومی هم که دختر باشه خدا رو شکر میکنیم و میشه سومین چراغ خونه😍

ولی خداییش این بارداریم با اون دوتا خیلی متفاوته... از همون اول بارداری که تپش قلب و تنگی نفس داشتم، برای دخترام تمایلم به شیرینی بود ولی این بارداریم فقط شوری و ترشی مثل ابغوره...

برای دخترام، شکمم اصلا معلوم نبود تا هفت ماهگی چون توی پهلوم بود اما الان که 18 هفته هستم شکمم تیزه و پهلوم خالیه...

اون دخترام سمت چپ شکمم بودن ولی این یکی فقط سمت راسته...

حتی اطرافیان هم میفهمن که چقدر حالتام متفاوته.

من به تفأل قرانی خیلی اعتقاد دارم و دیروز قبل از اینکه برم سونو، قرانو باز کردم و این ایه اومد که:

حضرت ابراهیم گفت من از اینکه شما (ملائکه) بدون اذن وارد شدید بیمناکم. گفتند نترس که آمده ایم تو را به پسری دانا بشارت دهیم (یعنی حضرت اسماعیل).

کلا یه حسی داشتم که این پسره و مطمئن بودم به احساسم.

دیروز که سونوی انومالی بودم اعضای بدن رو از مغز شروع کرد چک کنه و خیلی وقت گذاشت براش بعد صورتو چک کرد که چشم ها مساوی باشن و شکاف کام نداشته باشه بعدم قلب و معده و کلیه و روده و برای همه ی اینا خیلی وقت گذاشت و دقت کرد اما تا رسید به اندام تناسلی یه کم وقت گذاشت و گفت دختره... گفتم صد در صد؟ با یه حالتی گفت اره دیگه...

گفتم یعنی سه تا خط سفید دیدید؟ گفت اره

عزیزانی که اینجا هستن و تجربه داشتن ایا ممکنه خطا داشته باشه؟

ایا ممکنه ماه های بالاتر برم بگن پسر؟

یعنی اون سه تا خط سفید میشه تبدیل به پسر شه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته 22 یه سونو خصوصی معتبر برو قطعی و صددرصده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728

امكان اشتباه هست كلا هيچي صددرصد نيست 

ولي بنظرم بيشتر به علم اعتماد كنيد تا به فال و علائم

شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه

کامل نخوندم چون طولانی بود ولی برا منم همینطور شد .سونو غربالگری گفتن  دختره و چون یه دختر داشتم دوست داشتم دومی پسر باشه پنج ماهگی سونو رفتم دوباره .دکتر گفت ببخشید دفعه ی قبل اشتباه کردم پسره الانم پسرم سه سال وسه ماهشه

چون می گذرد غمی نیست

هفته ۱۸ در۹ /۹۹درصد مواقع معتبره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

عزیزم من حتی سونویNTکه رفتم تشخیص داددختره.تاسی هفته شک داشتم سه مرتبه بعدش رفتم سونو.وهمه گفتن دختره.اخه یدخترداشتم دوسداشتم داداش براش بیارم.ولی خداناامیدم کرد...

همسرعزیزم،دخترای نازم،من عاشقتونم😘😘😘
سلام  مگه تخمدان را چک نمیکنن

نمیدونم... تا هر اندامی رو میدید بهم میگفت... مثلا میگفت این معده شه این روده شه این کلیه شه... اصلا حرفی از تخمدان نزد... حتی بهش گفتم سه تا خط سفید دیدید؟ نگفت اره تخمدان هم دیدم فقط گف اره

زندایی من بچه اولش گفتن پسره تا آخر (سونوگرافی معتبر و قدیمی شهرمون) دنیا اومد دختر بود الان 8سالشه

این یکی گفتن پسره، گفته بود باورنمیکنم دکتره از شومبول بچه عکس گرفته گفته نگهش دار😅

واقعا هم پسره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706