2737
2734
عنوان

کیا نی نیشون توشکمشون خیلی تکون میخوره ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 19 پست
سلام میشه بگید تکون های بچه تون از هفته چند شروع شد؟؟ دختر من تنبل بازی در میاره 

هفته ۲۰ عزیزم من جفتم قدامیه دیرتر متوجه شدم هفته ۲۰ مثل نبض میزد ولی کم کم شدید شد

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
هفته ۲۰ عزیزم من جفتم قدامیه دیرتر متوجه شدم هفته ۲۰ مثل نبض میزد ولی کم کم شدید شد

تازه مال من خلفی متوجه نمیشم، فقط بعضی از اوقات البته به ندرت مثل اینکه دور از جون یه کرم تکون میخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه مال من خلفی متوجه نمیشم، فقط بعضی از اوقات البته به ندرت مثل اینکه دور از جون یه کرم تکون میخور ...

نگران نباش بعضی بچه ها دیرتر شروع میکنن الان ی چیز شیرین بخور به پهلو چپ دراز بکش کلی برات تکون میخوره

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2731
عزیزم لگد زدن مال شما از هفته چند شروع شد، مال من انقدر دخترم تنبل فعلا تکون نمیخوره،

من از چهارده هفته حسش کردم 

به تنبلی نیست چه دختر چه پسر از هشت هفته شروع به تکون خوردن می کنن ولی بستگی به جفت داره که کی متوجه بشی

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔