2737
2739
عنوان

بیاید نصفه شبی واسه موهای زایدتتون ی راهکار بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2648 بازدید | 163 پست
فک کنم حست تقریبا درسته 😅

خخخخ ولی خب خدایی دلم برا خودم میسوزه چاره ای ندارم اپیلاسیون زخم میکنه برام بده ژیلت انتشار میده برام بده ....پورد خوب نمیزنه ...اپلیدی هم ک خیلی درد داره ...لیزرم نمیتونم بکنم هما ی راهها برام بستل شدن واسه همین این رهو امتحان کردم  ... زگیل دارم 😥😥

تو شروع تمام شعر های عاشقانه ی منی👫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دست پاهام میزنم باهاش  ولی آون قسمت میترسم ازش استفاده کنم

من دست و پام تا چند روز دون دون قرمز میمونه نمیزنم 

ولی عالیه برای اونجا حتما امتحان کن

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
نه من زیر ابرو رو میگم 😅

😕من ك ابرو رو نگفتم 

ابرورو باموچين بردارى چون پوست صورت نسبت ب بقبه ى جاهاى بدن هم حساس تره هم نازك تره مخصوصا دورچشم و بالاى پلك (همون زير ابرو )حتى ب مرور زمان باعث كورشدن موهاى ابرو ميشه و ديگه درنمياد بعضى قسمتاش 

شما پوست زيرابرو رو با پوست جاهاى زائد بدن يكى ميگيرين؟

2728
کلا من خیلی با اون نقطه درگیرم اختلال هورمونی گرفتم موهام به شدت ضخیم شده و زیاد هر چیزی استفاده می ...

عزیززززم بهترینش لیزره خجالتو کنار بزار من اگه میتونستم لیزر کنم ی دقیقه هم خودمو درگیر این کارا نمیکردم ولی نمیتونم 

من دست و پام تا چند روز دون دون قرمز میمونه نمیزنم  ولی عالیه برای اونجا حتما امتحان کن

فعلا که با مورد زدم آتیشی هستم 

دلم میخاد شلوارم .......در بیارم پرت کنم آون طرف 

یا رب نظر تو برنگردد😎😎😎
2738
من دست و پام تا چند روز دون دون قرمز میمونه نمیزنم  ولی عالیه برای اونجا حتما امتحان کن

برایه ناحیه تناسلی درد نداره اپلیدی ؟؟دون قرمز نمیزنه ؟؟؟

فعلا که با مورد زدم آتیشی هستم  دلم میخاد شلوارم .......در بیارم پرت کنم آون طرف

😆😆😆😆😆

ی سری چیزا هستن که هر چی قدیمی تر بشن با ارزش تر میشن 💕 مثل دوستی 💓 مثل عشق خانوم جون و اقا جون 👑 ، یااااااا 
فعلا که با مورد زدم آتیشی هستم  دلم میخاد شلوارم .......در بیارم پرت کنم آون طرف

یکم کرم یا وازلین میزدی شاید اولش چند ثانیه بسوزه ولی خیلی خوب میکنه این بلا سر منم اومده 

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  

پماد الیونا هم خیلی خوبه 👌👌👌👌👌

ی سری چیزا هستن که هر چی قدیمی تر بشن با ارزش تر میشن 💕 مثل دوستی 💓 مثل عشق خانوم جون و اقا جون 👑 ، یااااااا 
نه گلم دحتر عموهام و زن داداشم هم همین روش رو دارن

اوناهم با موچین تک به تک میکنن؟؟؟؟موهایه تناسلی رو ؟؟؟راضی هستن بعد بد در نمیاد ؟؟؟من بار اوله میزنم فقط میبینم ک سفید میشه دیگا نمیدونم قراره چطور در بیاد 

2706