2733
2734
عنوان

ممکنه درد زایمان باشه

175 بازدید | 24 پست

خانما من از ساعت ۱۲ شب ببعد دردی شبیه پریودی داشتم بین خواب وبیداری میگرفت وبعدی ذره خوب میشدم دوباره میومدسراغم

الان واژنم دردداره احساس سوزش دارم ودرد پریودی شد دارم اما پیوسته هست وانقباض نیست لازمه اگ ادامه داشته باشه برم بیمارستان؟من امروزوارد  ۳۸ هفته و ۱ روز شدم تاریخ زایمانم۱۷ مهر هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
۵ روزپیش معاینه شدم ۱ سانت بازبود رحمم.گفت پیاده روی مداوم داشته باش اگ دردداشتی مراجعه کن اما دردام ...

من دردزایمانم اینجوری بود

میگرفت ول میکرد بازم آروم بودم بازم میگرفت

زیردلم حس میکردم بچه پایینه ونمیتونستم راه برم خیلی شدیددردکمرداشتم وشکم

تاصب خوابیدم بیدارشدم بازم شروع شدوتوخوابمم شکمم دردمیکرد

رفتم بیمارستان تو37هفته گفت دوسانت بازی وکیسه آبتم سوراخ شده یه کوچولو

که بعدش سزارین شدم

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
من دردزایمانم اینجوری بود میگرفت ول میکرد بازم آروم بودم بازم میگرفت زیردلم حس میکردم بچه پایینه و ...

ماتابیمارستان فاصلمون ۱ ساعته تقریبا.نمیخوام شوهرموبیدارکنم بریم بعد درد کاذب باشه.اونروز رفتم وبرگشتم چقد خانواده شوهرم مسخره کردن ک پس بچت کو حالادردام شدید بشنم میگت نرو 

تا ی ساعت صب میکنم توروخدا برام دعا کنین.خدا کمکم کنه توچنین روزی زایمان کنم

گلم سریع برو بیمارستان خدارو چه دیدی شاید تاپیک بعدیت ( آخخخخخخ جونننن بالاخرهههه زایماننننن کردممممم+عکس نی نی)

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
ماتابیمارستان فاصلمون ۱ ساعته تقریبا.نمیخوام شوهرموبیدارکنم بریم بعد درد کاذب باشه.اونروز رفتم وبرگش ...

تکوناش خوبه؟

تکوناش خوبه صبرکن ان شاا...

تکررادرارنداری؟

مواظب بچه باشیاااا

تکون هاشو وتکررادرارت روچک کن

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2706