2737
2734

یه چند وقتیه دیوونش شده هر چی هم که بهش میگیم اون کجا تو کجا تو کتش نمیره شما هم همچین مواردی برای نزدیکانتون پیش اومده ایا؟

یو هاهاها ... نی نای نای نی نای نای .. ازتتتتت متنفرم مهسا ..... دوستان منظورم مهسایی در اینجا نیست لطفا از هرگونه فوضولی جدا  خودداری نمایید با تشکر  ...مهسا اگه گیرت بیارم جیگرتو خام خام میخورم خیر ندیده اقا باز.. زده به سرم کاملا رد دادم مهسا ی نکبت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من ی مدت عاشق جومونگ بودم عکساشو میزدم رو کتابای درسیم شبا می اومد تو خابم 

یه روزی انقدپولدارمیشم ک وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال,,,محکم بکوبمش به دیوار😇😕

من اونجوری عاشق و دیوونه نیستما 😂 ولی از ته دل دوس دارم شوهرم شبیع پژمان بازغی باشه مزده رویاهام و اونجوری تصوز میکنم همیشه 💃💃💃

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   

برا خودم :))

عاشق یه بازیگر آمریکایی بودم دوران نوجوونی

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2706