2737
2734
عنوان

چاقی شوید وچاق بمانید.خدافظ لاغری

268 بازدید | 26 پست

فروش پودر چاقی رویال .(جوانه گندم)کاملا گیاهی وبدون عوارض.صدرصد تضمینی .فاقد کورتون وموادشیمایی.افزایش جذب غذا واشتها.برطرف کننده چین وچروک صورت.۶ کیلو حجم در ماه.تهیه شده از جوانه گندم وجو عصاره مالت.دارای مهر سلامت بهداشت   قابل مصرف درتمام سنین.ارسال رایگان به سراسر کشور  09108003055

پیج اینستاگرام  frosh.daro.chaghi

خدااااااا نكنههههه🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدااااااا نكنههههه🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

واقعا با خوندن امضاءت لبخند نشست به لبم😍👌الهی خوشبخت باشین دوستم

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
2731
2738

من این پودرو خوردم ۳ ماه اشتهامم زیاد شد وزنم همینطور ولی ریزش مو گرفتم داشتم کچل میشدم ترسیدم قطع کردم چه فایده این مکملا رو قطع کنیم اشتهامون دوباره کم میشه و وزنمون بر میگرده فایده نداره تا آخر عمر که نمیشه اینارو خورد

به چه می اندیشی؟ نگرانی بیجاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست لحظه ها را دریاب...
😂😂😂😂😂

وااااالااا 😅😅😅😅

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت
واقعا با خوندن امضاءت لبخند نشست به لبم😍👌الهی خوشبخت باشین دوستم

مرسسسي مهربووونم 🙏🙏فقط شما كه انقدر مهربوني لطفاااا با قلب. پاكت تو اين شبا از خدا بخواه كه امضام توي تاريخ تيكرم واقعي بشه مطمئنم كه با دعاي شما مهربونا ميشه🙏🙏🙏🙏

به پسر ۵ سالمم یه هفته دادم انگار بیش فعالش میکرد بچم آرومی نداشت فهمیدم یه چیزی توش هست قطع کردم دوباره خوب شد جالبه همشون میگن مال ما اصله تو حتما قلابیشو گرفتی اصل اصل بود دارمش میخواید عکسشو بذارم

به چه می اندیشی؟ نگرانی بیجاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست لحظه ها را دریاب...
مرسسسي مهربووونم 🙏🙏فقط شما كه انقدر مهربوني لطفاااا با قلب. پاكت تو اين شبا از خدا بخواه كه امضام ...

حتما دعا میکنم دوستم❤واست 100تا صلوات میفرستم و هدیه میکنم به علی اکبر امام حسین..الهی به حق مظلومیت ائمه به عشقت برسی و بی نهایت خوشبخت بشی

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
2706