2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره عزیزم.پسرمن از۳/۵سالگی درگیرشد تا ۷سالگی...گفتاردرمانی هم بردم ..ولی هیچی به اندازه ارامش پدرومادر بچه رو اروم نمیکنه...الان پسرم ۹سالشه...خداروهزاران باز شکر که کاملا خوب شده...تو هم غصه نخور عزیزم...خیلی تو نت سرچ کن...استرس نداشته باش..خوب میشه قول میدم😊❤

😊زیادی خوب نباش داستان میشه😊

بهترین راه بنطرم واسه بچهایی که تو حرف مشکل دارن و کم حرفن وتوان حرف ندارن فقط کلاس قرانه 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

حس تو وشوهرتو درک میکنم..😔😔😔

الان که فکرمیکنم ب اون روزها..وای خیلی شرایط سختی رو داشتیم میگذروندیم..هم از لحاظ مالی؛ هم ازلحاظ روحی خیلی بهم ریخته بودیم..😔.ولی خدا کمکمون کرد😊 که  به ارامش برسیم 😍واین ارامش رو هم به پسرمون منتقل کنیم...ولی مدرسه رفت خیلی بهترشد...😊غصه نخوریا فدات شم❤

هرچی بیشتر استرس داشته باشین شدت لکنت بچتون بیشتر میشه . 

جلسات گفتاردرمانی رو ادامه بدین و واقعا واقعا آرامش داشته باشین ایمان داشته باشین خوب میشه و به خدا توکل کنید . حس آرامش رو به کودکتون القا کنید نه استرس رو 

یک بار ماه و قسمت من کن.. 

حدود ۴سااااال  صبوری واقعااااا سخته 😢😢

اره بخدا خیلی سخت بود..پسرم عین بلبل حرف میزد یهو اینجوری شد😢

اصن صداشوضبط کرده بودم...گوش میدادم جیگرم میسوخت..😢

یعنی ۵-۶سالگی اوج لکنتش بود...نمیدونی چ حالی بودم..😔

عزیزم تغذیه شو خیلی مراعات کن..بهش فقط گرمی بده...از طبع سردهم لکنت بوجودمیادا...میدونستی؟؟

Golbargعزیز ممنون از دلداریت امیدوارم همیشه رو براه باشین ولی بنظرم هیچ دردی تو دنیا بدتر از ناراح ...

عزیزدلم برات دعا میکنم ..چون واقعا میدونم چی میکشی...الهی بحق همین شب عزیز گره از زبون گل پسرت باز بشه...من دلم روشنه... صبورباش...بچه ها خیلی به ارامش ما احتیاج دارن...خیلی بهش بگو دوست دارم...خیلی خیلی بهش ابراز علاقه کن😊

2706