2726
عنوان

اگه شوهرتون ازتون متنفر باشه چیکار میکنید افسرده نشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3211 بازدید | 213 پست
رابطه جنسی چی؟ماهفته ای یکبار بودن مقدمه وهیچی بیشتر جنبه خالی نبودن عریضه !

داریم...زمان نداره.ممکنه یک هفته..ممکنه یک ماه...ولی هیچ حسی نیست....😖😖

آنه ! تكرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت وقتی روشنی چشمهایت در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود...
میدونم حق داره...مشکلمم همینه..کاش حق نداشت😭😭اون زمان میگفتم اون باعث شد من بی وفایی کنم، ولی اگر ...

نه بنظرم حق نداره تو کاری نکردی ی تلفن غریبه رو جواب دادی ! واقعا بعضیا شورشو در میارن 

ای پیرترین جوان تاریخ بیا🌷🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من افسردگی بعد زایمان گرفتم کلی دارو !الانم مریضم همش سرگیجه بدن درد براش مهم نیست دکتر هم نمیبردم براش مهم نیست

من کیم؟من همونیم که وقتی خدا بین بنده هاش شانس پخش میکرد خواب بودم بهم نرسید😕
2728
من افسردگی بعد زایمان گرفتم کلی دارو !الانم مریضم همش سرگیجه بدن درد براش مهم نیست دکتر هم نمیبردم ب ...

چه دارویی میخوردین؟منم بعد زایمان افسردگی گرفتم سرگیجه هم همیشه دارم

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
ازش پرسیدی این زندگی جهنمی رو تا کی میخاد ادامه بده؟

صدبار میگه راه باز جاده دار میگه میخوام خسته بشی بری .😕

آره یه دختر 18 ماهه دارم

لباس محرم دخترت خیلی ناز بود الان شناختمتون لایک کرده بودم عکس دخملی رو خدا حفظش کنه

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
صدبار میگه راه باز جاده دار میگه میخوام خسته بشی بری .😕

پس  دلش به زندگی نیست

چه دارویی میخوردین؟منم بعد زایمان افسردگی گرفتم سرگیجه هم همیشه دارم

سرتالین با یه قرص خوابه الان اسمش یادم نیست ولی بی فایده بود درد ودرمون من شوهرمه موقع زایمان همش وسط درد ها توی رویاهام شوهرم بود که باعشق دستمو گرفته وقدم میزنیم😢

آره یه دختر 18 ماهه دارم

برا تو دیگه نوبره واقعا جای شوهر بعضی از این نی نی سایتیا بود چیکار میکرد ؟؟

یبار بهش حالی کن قصدم جلب توجه تو بود وگرنه اگه بخوام خیانت کنم اولا اساسی میکنم ثانیا جوری که هیچ وخ نفهمی ! 

ای پیرترین جوان تاریخ بیا🌷🌷🌷
تاحالا هیچکس تو فامیل ما جدا نشده یکی هم که جدا میشه سریع پشتش میگن زیر سرش بلند شد😞منم بابام یه کا ...

بله.متوجه حساسيت هاتون هستم 

متاسفانه در بين مردم ما هنوز قبح طلاق به اون صورت كه بايد

ريخته نشده و مردم درك و اگاهى هاى لازم رو در اين مورد ندارن 

اما اگر بخوايد به حرف مردم توجه كنيد و براى اونها زندگى كنيد،واقعا بازنده هستيد

اونها در هر صورت حرف ميزنن.مطمئن باشيد. 

در مورد پدرتون؛هر مادر و پدرى ارزوى خوشبختى و رفاه فرزندشون رو دارن و از غم اونها غمگين ميشن.پدر شما هم قطعا از غم و رنجى كه شما در زندگى مشترك تون متحمل ميشيد خبر ندارند وگرنه حتما ايشون هم راضي به زجر كشيدن شما نيستند.

و درمورد مسئله ى مالى 

چرا فكر مى كنيد هزينه هاى شما حتما بايد گردن افراد ديگه اى مثل همسر يا پدر شما باشه؟؟ مى تونيد كار كنيد و مستقل بشيد و با فرزندتون در آرامش زندگى كنيد.

با عزت نفس و احترام 👌🏻✨

سرتالین با یه قرص خوابه الان اسمش یادم نیست ولی بی فایده بود درد ودرمون من شوهرمه موقع زایمان همش وس ...

عزیز دلم درک میکنم موقع زایمان از نظر روحیوروانی کمکتون نکرد؟

خودمم نمیدونم چی میخواد ؟؟؟کاش میفهمیدم

باهاش حرف بزن .چرا نمیشینین منطقی باهم حرف بزنین عین دوتا آدم عاقل وبالغ؟

2706