848
648

چرا بزرگش میکنی یه علایم نمیتونه دلیل قطعی برای اون بیماری باشه خودتو الکی نگران نکن ببرش دکتر تا مطمعن بشی چیزیش نیست ان شالله

با شاد بودن، زیبا بودن، رنگی بودن، خندیدن، رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت... کافیست انسان باشیم
780

پسر دایی منم همینجوره اون سه ماهشع و همش بالا رو نگاه میکنه اصلا ادمی روبه روش باشه رو نگاه نمیکنه.. یعنی میگین چیز خاصیه زبونم لال

رَبي لا تَذرني فَرداً وانتَ خیرُ الوارثین.. ای خدای مهربونم فرزندی صالح و سالم به من عطا کن 
727
پسر دایی منم همینجوره اون سه ماهشع و همش بالا رو نگاه میکنه اصلا ادمی روبه روش باشه رو نگاه نمیکنه.. ...

علامت اتیسمه . البته چیزای دیگه هم هست بگید ببرنش دکتر هرچه زودتر اقدام کنن زودتر درمان میشه 

یک بار ماه و قسمت من کن.. 

827
زل میزنه چن دیقه به جایی هرچی صداش میکنم جواب نمیده تا تکونش ندم درست نمیشه

عزیزم نگران نباش.حتما دراولین فرصت به دکترش مراجعه کن والبته تجربه نشون داده به حرف یک دکتراکتفانکنی

والا پسرم کوچیک بود خیلی به چرخیدن لباسشویی علاقه داشت چهاردست وپامیرفت جلوی لباسشویی مینشست وهِی نگاه میکرد تااینکه یکی گفت این علائم بچه های اوتیسمه به چرخیدن علاقه دارن منم خیلی ترسیدم ولی بعدش که بهداشت رفتم گفتن چیزی نیست با یه نشونه که نمیشه گفت بیماره!!!!!

والا پسرم کوچیک بود خیلی به چرخیدن لباسشویی علاقه داشت چهاردست وپامیرفت جلوی لباسشویی مینشست وهِی نگ ...

بله چندین ویژگی و علامت  که همه باهم در کودک باشن میشه اتیسم

اتیسم خفیف هم داریم که فقط یک یا دوتا از علائم رو دارن و بهبودیشون بهتره حتی مدرسه میرن 

یک بار ماه و قسمت من کن.. 

901